2726
من لباس زیاد عوض میکنم و هرروز تقریبا میشورم ..بعضیاشو میندازم میره اونایی هم که راحتم باهاشون رو نگ ...

اره چون هرروز میشوری زود از بین میرن

برای شفای مادرم یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻😔عاقبت بخیری خودتون انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میشه بگی چندمیخری؟میشه۱دونه عکس بدی؟منم اصلا بلد نیستم لباس خونگی خوب بخرم😥😥

اگر تهران هستی .برو بازار تهران .تو کوچه پس کوچه های عباس اباد اونجایی که لباس زیر فروشی هستن همشون..یه عالمه از این لباسا هست .تو کاورهای پلاستیکی هستن و عکس خود لباس روشون هست ..قیمتاشونم واقعا نسبت به جنسشون خوبه و هرروزم بشوری رنگش اصلا نمیپره و خراب نمیشه

😍😍😍
اگر تهران هستی .برو بازار تهران .تو کوچه پس کوچه های عباس اباد اونجایی که لباس زیر فروشی هستن همشون. ...

منم دوست دارم این ستا رو.فقط حس میکنم بعضی جاها فیک میارن میفروشن.از یه طرفم میترسم بهم نخوره سایزش.چه جوری سایزشو چک کنم؟

میشه آدرس بدی از کجا میگیری لباساتو. 

بازار تهران..کوچه پس کوچه های عباس اباد..اون جاهایی که لباس زیر فروشی عمده میفروشن..اگر از تیمچه هم بری اون قسمت که لباس زیر میفروشن دارن از این لباسا .لباس خواب های خوشگلی هم دارن اگر خواستی

😍😍😍
بازار تهران..کوچه پس کوچه های عباس اباد..اون جاهایی که لباس زیر فروشی عمده میفروشن..اگر از تیمچه هم ...

مرسی عزیزم. من همیشه از میدون ولیعصر میگرفتم خیلی گرون میشد

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
درکل اگه کسی بیادجلوش باشورتک میچرخی

بخدا اخه هیچکسی نیست .خودمونیم وخودمون..

اگر بابام اینا یا پدرشوهر اینا بیان که زیادم نمیان تیشرت و شلوارک میپوشم ..از همین لباس ترک ها چند دست مشکی گرفتم برای مهمان ..ولی اینجوری خونگی نیستنا ساده ی مشکی

😍😍😍
اره چون هرروز میشوری زود از بین میرن

بخاطر همین جنسی میگیرم که زود از بین نرن گل ..

این جنس ایرانیا و چینی ها تو تن من دوام ندارن هم خیلی عرق میکنم توشون هم زود از بین میرن زیر دستم

😍😍😍
منم دوست دارم این ستا رو.فقط حس میکنم بعضی جاها فیک میارن میفروشن.از یه طرفم میترسم بهم نخوره سایزش. ...

سایز خودت چند؟؟

من سایزم ۳۸ ۴۰ هستش همیشه L میگیرم ..بهشون بگی خودشون سایزتو میدن ولی لباس ترک ها از لباس ایرانی ها سایزاشون جمع و جور تره باید یه سایز بزرگتر بگیری اگر میخوای نچسبه بهت ...فیک هم دارن خودت باید مارک هاشو نگاه کنی دیکه .اونایی که مارک رو خود لباس نداره فیکه ..

😍😍😍
2706