2733
2734
عنوان

نصف صورتمونو بذاریم

4759 بازدید | 239 پست

بیییاین همه عکس نصف صورتمونو بذاریم سر صبحی با دیدن چهره های عروسکتون انرژی مثبت بگیریم😁😁🤩🤩🤩

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ما سر صبحی گوگول مگول نیستیم عزیزم😅

شما همیشه گوگول مگولی خوشگلم

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
سر صبح😆

😅😅😂

2738
اونوقت با دیدن نصف صورت بقیه چطور باید انرژی مثبتی بگیرم؟

کافیه به خودتتلقین کنی انرژس مثبت با شتاب میاد سمتت مهربونم

كاملمو ميذارم خيلي لذت ببري سر صبحي🤣تنها عكس گوشيمه چون مال ديشبه هنو پاك نكردم

اللهی ناز نازی 

چقدخوشگلی چه جای خوشگلی 

شما همیشه گوگول مگولی خوشگلم

😅😅 اتفاقا امروز صبح که بیدار شدم اماده شم بیام سرکار دیدم خوشگلتر از روزای قبلم واسه همین فقط یه ضد افتاب زدم و اومدم بیرون ولی نمیتونم عکسمو بزارم🙃

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706