2737
2734
عنوان

مهاجرت به کانادا با خانواده نفرت انگیز همسر!

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 102 پست
خونه با این قیمت سرمایه اس 

اصلا برا ما اصفهانیا که خونه سرمایه به حساب نمیاد..

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
خب یکم هم به ایشون حق بدید ...خانواده اشه

آخه عزیزم خانواده ای ک فقط آدمو واسه پول کندنو منفعت خودشون میخوان به چه دردی میخوره من اسی رو کامل میفهمم ما وقتی دستمون خالی بود نگامونم نمیکردن حالا ک ی کم خوب شده وضعیت دیگه ما خوب شدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا انتظار داشتی خونه رو بفروشه برا تو عروسی بگیره؟ چه ربطی داره شما هم طرز فکرتون مث این دولته ک ...

نخیر نیازی نبود خونشو بفروشه چول داشتن وبی نکردن.عوضش برا پسر بزرگه خونشونو فروختن حمالا

عزیزم بستگی به خودت داره.خودت تو ایران چقدر به پدر مادر وخواهر برادرات وابستگی داری؟میتونی دوریشونو ...

من فقط ی مادر دارم و تمام‌اونم شوهرم گفته میبریمش با خودمون

پرسیدم.میگه میخام حق فرزندی مو ادا کنم.احمقه احمق

حالا بگیم پدر و مادرش اوکی . بقیه چی ؟ ولی از یه لحاظم خوبه اونجا تنها نیستید ولی خب میگی ادمای خوبی نیستن . من جات بودم میرفتم اونجا اقامتم درست شد طلاق میگرفتم . ۹😀😀😀

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
2738
عالیه که با ۱۳ میلیارد میرین  ما خانواده ۵ نفری هر چقد حساب کردیم بالای ۵۰ میلیارد هزینه باید ...

خداییی چجگری باید حساب کرد؟؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

خب بزار بیاره چیکارش داری 😂

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
حالا بگیم پدر و مادرش اوکی . بقیه چی ؟ ولی از یه لحاظم خوبه اونجا تنها نیستید ولی خب میگی ادمای خوبی ...

تنها تیستم؟من الان چندین ماهه قط رابطم و نمیخام روی نحسشونو ببینم....شوهرمه که از ننه ش شیر میخاد....و جونش وصله به اون احمقا

اصلا برا ما اصفهانیا که خونه سرمایه به حساب نمیاد..

ماهم اصفهانیم ولی خونه هم جزو سرمایه

بنظرم اول اقامت خودت و مادرت وشوهرتو درست کنید.بعد اونا..پس تنها هم نیستی اونجا.حتما اقدام کن.

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

بعد شوهرت چجوری پولدار شده؟ 

خانوادش باعث شدن

2706