2726
عنوان

بورسیای عزیز تروخدا میاین

257 بازدید | 34 پست

دوستان من از پالایش ۵۰۰ هزار تومن سهم و از وسپهر ۴۲۰ هزار تومن سهم خریده بودم یعنی ۹۲۰ هزارم بلوکه بود و همین طور دو میلیون و بیست هزارم دارایی کلمو نوشته بود امروز اومدم میبینم پول بلوکمو زده ۴۳۰ هزار و همین طور دارایی کلمو زده یک ملیون و پونصد هزار تومن آخه چه اتفاقی افتاده هیچ کدوم از نمادایی هم که گفتم تو پرتفویم نیومده که کارگزاریم آگاهه یعنی قاطی کرده؟ برای شمام اینطوره

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لطفا بلد نیستین تو بورس نرید اول اموزش و کلاس بعد بورس

اخه اینکه دارایی کلم دیروز دو میلیون بود امروز یک میلیونو نیم شده و ولی بخاطر ضرر نیست چون مقدار سود کلم مثل دیروزه تقریبا چه ربطی به آموزش داره

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

مشکلی نداره هزار بار برا من داراییمو کمتر یا بیشتر زده 

یا خیلی از اشتباهات ک پیش میاد اما درست میشه فعلا ک وسپهر نمادش نیومده تو پرتفو و اینکه منم پولم فعلا بلوکه س

مشکلی نداره هزار بار برا من داراییمو کمتر یا بیشتر زده  یا خیلی از اشتباهات ک پیش میاد اما درس ...

خیلی حالم گرفته شده آخه چی شد یهو ۵۰۰ هزار از دارایی کلمو کم کرده

خیلی حالم گرفته شده آخه چی شد یهو ۵۰۰ هزار از دارایی کلمو کم کرده

نگران نباش شنبه همه چی درست میشه وسپهرم میاد تو پرتفوت

من گاهی دارایی کلمو سه میلیون بیشتر نشون داده ولی خب اشتباهه نماد بورسیه و خیلی زود درست میشه 

2706