2726

من از صبح که خوندم از اضطراب حالت تهوع گرفتم.

که میگن تراریخته هست و مال شرکت صهیونیستی هست.

تو نت زده یعنی راسته؟

در حق هم دعای خیر کنیم

نه همشون من پسرموباشیرخشک بزرگ کردم 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نستله که سالهاست میگن برا اسرائیل یا درصد بیشترش مال اسرائیل و تو اسرائیل یک سری محصولاتش تولید میشه ولی اینکه چه طور وارد ایران میشه هراز چند مدتی صدای یک عده درمیاد چرا باید وارد کنید از یه کشور صهیونیستی و تحریم هست باز وارد میکنید . 

...

کارخونه شیرخشک نستله توی قزوینه شیرشم از چندتا مزرعه داخلی میخره نگران نباشید تراریخته هم نیست

فقط یک مقدار از شیرهای رژیمی اش وارداتیه که اونم از نیوزلند یا همچون جایی میاد

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
کارخونه شیرخشک نستله توی قزوینه شیرشم از چندتا مزرعه داخلی میخره نگران نباشید تراریخته هم نیست فقط ...

پس چرا میگن کارخونه ش اسرائلیه؟

خیلی نگرانم.شش ماهه دارم برای بچه م استفاده میکنم.از صبح از گریه حالت تهوع گرفتم....

در حق هم دعای خیر کنیم
بزن تو اینترنت بخون.من اصلا حالم بده

چرا فکر میکنی هرچی تو اینترنت نوشتن راسته؟

یک موقعی یکی از سهامداراش یهودی بوده. توی اسرائیل هم مثل خیلی کشورهای دیگه از جمله ایران کارخونه داره. اصلش سوئیسیه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
چرا فکر میکنی هرچی تو اینترنت نوشتن راسته؟ یک موقعی یکی از سهامداراش یهودی بوده. توی اسرائیل هم ...

رئیس کارخونه ش میگم ایرانی نیست،خطرناک نیست؟

نمیدونم ،خیلی از صبح حالم بده. از اولم با تجربه ی کم و غریبی بعد زایمان تنها موندم از همه چیز میترسم...

با شوهرم رفتیم یک عالمه گوگل کردیم اما حالیم نشد موضوع چیه

در حق هم دعای خیر کنیم
2706