2726
عنوان

آدم های بی منطق

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 59 پست

دیلیلش خیلی واضح بخاطر خلاها و پشیمانی هاشون اینطور میگن خودشون سرشون با کهنه بچه شستن گرم بوده فرصت ادامه تحصیل نداشتن یا اجازه نداشتن یا زود بچه دار شدن و پشیمونن از زود بچه دار شدن با این فرافکنی ها سعی میکنن خودشونو آروم کنن تا اضطراب و استرس خودشونو آروم کنن یا توجیه کنن.

همیشه با هم سطح خودتون بحرفید من هر وقت با هم سطح خودم هم صحبت نشدم ضرر کردم.

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋

موافقم باهاتون من سالها تنها زندگي كردم از دوران دانشجويي تا حدود دو سه سال پيش بعد ازدواج كردم، كلا دختر ازادي بودم خيلي كارا كردم وجاهاي متفاوتي رفتم تصميم به بچه دار شدنم ندارم اصلا،وخوب تو مملكت ما دختراي مثل من هميشه مورد نفرت و كينه توزي قرار ميگيرن چون شبيه بقيه نيستن،مثلا توي يه جمع يكي گفت كه چون كودكي سختي داشتي نميخواي بچه دار شي😂 خلاصه كافيه حرفها و ارزشهات با ديگران يكي نباشه بعد به هفتصد روش سامورايي ميخوان بهت ثابت كنن مشكل داري

هر چه در جستن آنی،آنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف اصلا دانشگاه نرفته میگه درس بدرد نمیخوره یا طرف آبیاری گیاهان دریایی تو پیام نور خونده میگه درس نخون ک شغل نداره

خب بستگی داره چه درسی بخونی دیگه!!

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
بچه ها من سنی ام و قصد داشتم شیعه شم   یکی  تایپیک زد که بیان ازم هرچی سوال مذهبی دی ...

عزیزم منظورتون چیه از این سوال که امام زمان عج با ایرانیا چه نسبتی دارن؟

ایشون امام دوازدهم حی شیعیان هستن

2728

منو ریپ زدن که پز تحصیلاتت رو نده! من پز ندادم چون پز نداره،اتفاقا اصلا از خودم تو این زمینه راضی نیستم چون تو محیطی که هستم میبینم اطرافیانم چقد تلاش میکنن و باسوادن ولی دیگه که نمیتونم چون شما ادامه تحصیل ندادی تو سر خودم بزنم و بگم والا دانشگاه بدرد نمیخوره

طرف اصلا دانشگاه نرفته میگه درس بدرد نمیخوره یا طرف آبیاری گیاهان دریایی تو پیام نور خونده میگه درس ...

بچه ها پیام نوریا خیلی با سوادن... به خدا یه کتا 300 صفح رو بدون استاد پاس میکنن  من   تو ازمونا میبینی قبولیا 90 درصد پیام نورن  

من دولتی خوندم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
عزیزم منظورتون چیه از این سوال که امام زمان عج با ایرانیا چه نسبتی دارن؟ ایشون امام دوازدهم حی شیعی ...

ن یعنی. تو خانوادشون کیا ایرانین   نرجس خاتون. رومیه پدر بزرگش ولی خودش ایران بوده  و شهربانو هم ایرانیه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
موافقم باهاتون من سالها تنها زندگي كردم از دوران دانشجويي تا حدود دو سه سال پيش بعد ازدواج كردم ...

میخوان چیزایی که برا خودشون هدفه و ارزش بزور بکنن تو حلقوم طرف  میگه چون من تند تند بچه میارم هرکی نیاره یعنی نمیتونه وگرنه کی دلش بچه نمیخواد!

بچه ها پیام نوریا خیلی با سوادن... به خدا یه کتا 300 صفح رو بدون استاد پاس میکنن  من   تو ...

نمیدونم آخه اعتقاد همه اینطوریه

قطعا همه جا خوب و بد داره

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
دیلیلش خیلی واضح بخاطر خلاها و پشیمانی هاشون اینطور میگن خودشون سرشون با کهنه بچه شستن گرم بوده فرصت ...

فرمایشتون کاملا درسته،تو فضای حقیقی این اصل رو رعایت میکنم ولی مجازی متاسفانه نه،یعنی خودشون میپرن وسط ریپلای میکنن منم متاسفانه باهاشون همصحبت میشم نباید به اینطور افرادی توجه کرد

میخوان چیزایی که برا خودشون هدفه و ارزش بزور بکنن تو حلقوم طرف    میگه چون من تند تند بچه ...

دقيقا منم عاشق بچه هستم ولي خوب بنا به شرايط و حال و روز مملكت و اينده مبهم تصميم ندارم تا روزي كه اينجا زندگي ميكنم بچه اي داشته باشم اما اكثر مواقع به ادم حمله ميكنن 

هر چه در جستن آنی،آنی
ن یعنی. تو خانوادشون کیا ایرانین   نرجس خاتون. رومیه پدر بزرگش ولی خودش ایران بوده  و ...

بله در روایات داریم که همسران بعضی از امامان از نژاد عرب نبودن، مانند همسر امام حسین ع، همسر امام حسن عسکری ع 

سوالتون فقط همینه یا دنبال سوال دیگری هستین؟

بله در روایات داریم که همسران بعضی از امامان از نژاد عرب نبودن، مانند همسر امام حسین ع، همسر امام حس ...

ن فقط همین بود   هیچ سوالی ندارم  من عاشق امام علیم  ومشکلی با هیچ کس ندارم 

خب واسه اینکه میخوان خودشون تایید بشن توسط دیگران شاید چون خودشونم مطمئن نیستن راه درستی رفتن یا نه

اصرار دارن که ادم خودش رو بکشه پایین که دل اونا خنک بشه،مثلا من بگم اره تحصیلاتم بخوره تو سرم به چه دردم میخوره تو خوب کاری کردی ادامه ندادی شوهر کردی،من به عقاید و روش زندگیشون احترام میزارم ولی نه دیگه در این حد که بخاطر دلخوش کردن اینا بگم آره من اشتباه کردم،ممنون از وقتی که گذاشتید  

2706