2733
2734
عنوان

آدم های بی منطق

829 بازدید | 59 پست

سلام بچه ها خوبید؟ دوستان بنظرتون چرا یه عده اصرار دارن بگن روش زندگی ما صحیحه و هرکی مثه ما نباشه اون اشتباه میکنه! مثلا اون خانمی که ادامه تحصیل نداده حالا به هردلیلی و ازدواج رو ترجیح داده (به ماهم ربطی نداره) حالا چرا اصرار داره بگه تحصیلات بدرد نمیخوره! چرا  در مقابل تحصیلکرده ها  گارد گرفته ان! چرا انتظار دارن اونی که سالها زحمت کشیده درس خونده برای دلخوش شدن اونا بیاد بگه اره درس بیفایده اس،هیچی یادنگرفتیم،شما کارخوبی کردید که ...... اونی که زود بچه دار شده چرا اصرار داره بگه اگه کسی  چندساله که بچه نداره حتما مشکلی داره! اونی که ازدواج کرده بگه همه دخترا دوست دارن ازدواج کنن هرکی مجرده خواستگار نداره! چرا تو باورشون نمیگنجه که شاید کسی سبک زندگی شما رو دوست نداره! من احساس میکنم اینا کسانی ان که اتفاقا از انتخاب هاشون پشیمونن و از مدل زندگیشون ناراضی و دچار تناقض شدن الکی میخوان ثابتت کنن که اونا راه رو درست رفتن و تایید دیگران رو میخوان! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اینجا رفته بودم بالای منبر از استقلال مالی دفاع میکردم یکی اومد گفت مگه خودت شاغلی

گفتم فلان اسم برای بچه های الان قدیمیه گفت مگه اسم خودت چیه

بعضی وقتا فکر میکنم شایدم درستش اینه ما عزت نفس نداریم 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2738

ما انسانیم و از قبول اینکه اشتباه کردیم میترسیم واسه همین به نظرمون همه اشتباه میکنن جز خودمون

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند

بچه ها من سنی ام و قصد داشتم شیعه شم 

یکی  تایپیک زد که بیان ازم هرچی سوال مذهبی دینی دارین بپرسین. منم ازش پرسیدم امام زمان با ایرانیا چه نسبت خونی دارن؟! ایشونم گفتن هیچ نسبتی  با اعتماد بنفس  کل سوال بچه هارم غلط گف 

منم گفتم ادم باید علمشوداشته باشه بعد ادعا کنه   ب من میگی تو سنی که  اینجوری.... 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

من یدونه بچه دارم واقعا مسئولیت بچه سخته اگه به عقب برگردم هرگز بچه دار نمیشم

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
همه میدونیم دلیل این گارد ها چیه 

دقیقا اونی که یقه پاره کرده داره میگه دانشگاه چیه! مدرک به چه درد میخوره! تازه میخواد شروع کنه به درس خوندن تازمانی که مدرک نداره شعارهای کلیشه ای میدن ولی کافیه همین یه مدرک بگیره دهن اطرافیان رو چه مجازی چه واقعی صاف میکنه اینقد از مزایای دانشگاه و ادامه تحصیل میگه

عزیزم بنظرم خودتو کم دوس داری

اینقد خودتو دوس داشته باش و مهم بدون که حرف دیگران برات بی ارزش باشه

ادمایی که حرف میزنن، هرطوری زندگی کنی برات یه حرف جدید دارن، پس فقط بی اعتنا باش و 

مصمم تر به تلاشات برای رسیدن به هدفات ادامه بده🌺🌿

چون میخوان کم نیارن و یه جورایی فقط خودشونو میبینن دیدشونو زیاد نمیکنن تا بقیه ی آدما، با افکار و شیوه ی زندگی مختلف رو ببینن و... 

و بحث با آدم بی منطق خیلی عذاب اوره، اونا باید خودشون بفهمن... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706