2737
2734
عنوان

جواب دندون شکن میخوام

477 بازدید | 9 پست

اول بگم شوهرم اخلاقش بده زود عصبی میشه و تشر میزنه و خیلیم زود پشیمون میشه البته دست خودش نیست بعدش ناراحت میشه ولی خب گند زده ولی بسیار از نظر خانواده دوست بودن و اهمیت دادن ب من و بچه هام کوتاهی نمیکنه هر چی پول بخوام یا چیزی بخوام در اختیارم می‌زاره اگه داشته باشه کلا حساب و کتاب در کار نیست تو خانواده بهترین نظرها رو میده و خیلی خوب مشکلاتشان و راهنمایی می‌کنه و کمکشون می‌کنه و خانوادش خیلی قبولش دارن خیلی فنیش عالییییه و بسیار باهوشه خیلی اهل کار هست هر کاریم من بخوام بکنم راضی نباشه خیلی زود راضیش میکنم نیست اینجوری که لج کنه یک هفته بیمارستان بودم کل روز رو کنارم بود و چقدر خوب بهم می‌رسید ,. خیلی باهام خوبه اما با کوچکترین چیزی عصبی میشه اما من سعی کردم جلو بقیه عصبیش نکنم ولی خب با خواهر برادرش این موارد پیش اومده حالا خواهرشوهرم بارها جلوی من میگه تو داداشام بدترین اخلاق و شوهر تو داره و خوش اخلاق ترینم داداش کوچکمه در صورتی جلو جاریم میگه دیروز جاریم گفت فاطمه,(خواهر شوهرمه،،,)همش میگه علی،،( همسر منه،)خیلی اخلاقش تنده خدا به داد زنش برسه،اینقدر ناراحت شدم گفتم زندگی من چ ربطی ب دیگران داره من مشکلی باهاش ندارم عوضش چیزایی داره که دیگران ندارند اگه ایندفعه این حرف و زد چی بگم بش فرشته یه شوهر خیییلی بی عرضه داره خودش قد بلند و زیبا و تک دختر با کلی افاده شوهرش خیلییییی خجالتی و سواد ابتدایی و شغل درستی ام نداره کل بار زندگی رو دوش فرشته است تا تعمیرگاه ماشین شوهره روش نمیشه ببره و فرشته ماشین و.میببره حتی اگه ببینه شوهر من خونه باشه شوهر فرشته نمیاد داخل میگه من از علی خجالت میشکشم با ازدواجش همه گفتند حیف ازاین دختر چرا این آخه ,،*اصلا بهم نمیان ولی من یه بارم ب روش نیوردم و هر کی هم حرفی میزنه میگم همدیگه رو دوست دارن شوهرشم آرومه و خوبه خوشبختن ب ما چه دخالت کردن، در صورتی ک بارها جلو خودم گریه کرده میگه  خیلی بی عرضه هست پول دادم بره مغازه برا بچه ها چیزی بخره جلو در ایستاده بچه 5ساله رو فرستاده داخل فروشنده هم نمی‌فهمید بچه چی میگه ولی این فرشته خانوم همچنان تیکه هاش‌و میندازه شوهر من یکم تعصبیه همیشه میگه حتمن علی دعوات  می‌کنه اگه چادر نپوشی آره ،،ولی شوهر من اگه لختم بشم هیچی نمیگه اینقدر راحتم نگو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم شوهر شما هم شوهر ایشون احتیاج به روانشناس دارن مشکلاتشون قابل حله

بارها بهم میگه یه جایی نوبت بگیرم برم مشاور ولی من پشت گوش میندازم خیلی ناراحت اخلاقشون وقتی اینا هم مقایسه می‌کنند دیگه چند روز اعصابم از دست شوهرم بهم میریزه

اگر منظورت حرفهای خواهرشوهرت که به نظر من اصلا جواب نداره.......حالا بگه شوهر تو چه جوریه.........زن ...

آره هر وقت منو میبینی میگه شوهرت ید اخلاقه منم هیچی نمیگه عین بز نگاش میکنم اینبار برجاریم گفتم بامن خیلی خوبه اگه اخلاق ندارد عوضش با عرضست آخه  برادرجاریم شوهر  خواهر شوهرمه

2738
هم شوهر شما هم شوهر ایشون احتیاج به روانشناس دارن مشکلاتشون قابل حله

بگوعزیزم خدا بهت سر داده تا رو بدنت باشه نه تو زندگیه بقیه تو به اخلاق شوهر من چیکار داری گیرم که بداخلاقه با من بد اخلاقه نه باتو شده من بگم شوهرت فلانی اینجوریه اونجوره  سرتو خواهشا از زندگیم بکش بیرون

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
آره هر وقت منو میبینی میگه شوهرت ید اخلاقه منم هیچی نمیگه عین بز نگاش میکنم اینبار برجاریم گفتم بامن ...

ناراحت نشو.......نهایتا خیلی اذیتت کرد بگو عوضش خانمش خیلی خوش اخلاقه و دوستش داره.......(یعنی شما)

مامان ترنم سابق......عضویت 1378