2733
2734
عنوان

خونریزی لانه گزینی

72 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها من ۲۳ام ماه قبل یه رابطه داشتم که منی کامل روی واژنم ریخت و من ۸ ساعت بعد قرص ال رو به روش اورژانسی مصرف کردم ۴تا اول و چهارتا دوازده ساعت بعد بعد این ماجرا یه پنج شیش روزی که گذشت من حالت تهوع و سرگیجه پیدا کردم تا دوسه روز که ۲ شهریور بود صبح که رفتم دستشویی متوجه شدم پریود شدم انگار بعد روز اول خونریزی کم بود قطره قطره روز دوم و سوم زیاد تر بود همراه با یکی دوتا لخته خون روز چهارم طرفای عصر کم شد و تا شب قطع شد و من روز بعدش بیبی چک زدم جوابش منفی شد 

الان ۲ مهر هست و من هنوز پریود نشدم کلافه ام نگرانم کمکم کنید لطفا آیا ممکنه این خونریزی واسه لانه گزینی بوده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم خونریزی لانه گزینی لکه هستش نه خون و لخته.به خاطره قرص نظمه پریودت بهم خورد عوارضش همینه دیگه اگه دیدی ۱هفته از موعد گذشتو نشدی بیبیچک کن بعدش برو آمپول بزن میشی

خدایا شُکرت❤🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه پریودت بوده همون زود تموم شده 

با روی واژن ریختن ک باردار نمیشی ک انقدر استرس داری 

و در آخر اگه خیلی نگرانی آزمایش خون بده 

راستی بارداری بعد از یکماه یا چند هفته علائم میده نه چند روز

پسر قشنگم رهام   
نه پریودت بوده همون زود تموم شده  با روی واژن ریختن ک باردار نمیشی ک انقدر استرس داری  و ...

😅یه خورده وسواسیم واسه همین زیاد استرس دارم 

🌹❤️مرسی از شما که نگرانیمو کم کردی