2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من اول اولش بییینهایت اشتها گرفتم رفته بودم خونه ی مامانم املت داشتن ینی خفه میکردما خودمو 

بعد بیبی چک زدم دیدم مثبته بعد یک ماه تقریبا اشتهام کور شد 

عاشق پنیرو گوشت و سالاد شیرازی بودم 

تو خوابم گردو دیدم 

عاشق خیار هم شده بودم فقط خیار حالمو بد نمیکرد 

از ترشی و خیارشور متنفر بودم 

زود هم باد کردم 

چهره ام خیلی زشت شد

از بوی شوهرمم متنفر بودم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
کلا ببین من ۲ تا بچه هام دخترن سر اولی با دومی زمین تا اسمون با هم فرق داشت حالتام سر اولی هیییچی نخ ...

منم همینطور... منتها من دوتا بچه هام پسرن..... سر اولی زرنگ و سبک بودم... سر دومی جاروبرقی و تنبل..... 

من سرجفت پسرام. زیتتون وچیزهای شور دوست داشتم کالباس و ساندویچ فست فود دیوانه وار دوست داشتم.    خیارشور. سرکه نمک فراوان میزدم  با کاهو.    سرجفتشون تا ازخواب بیدارمیشدم گلاب به روت زرداب بالا میاوردم.  به غذا حساس بودم مرغ مخصوصا طعم غذای خودمو دوست نداشتم.  

من از گوشت مرغ بدم میاد تخم مرغ بدم میاد کلا از غذا بدم میاد🤪 تهوع وقتایی ک غذا میبینم یا بوش حس میکنم میگیرم در حالت عادی خوبم بدنم داغ بچه سمت چپ بود دیروز رفتم ان تی احتمال پسر داد 

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
من سرجفت پسرام. زیتتون وچیزهای شور دوست داشتم کالباس و ساندویچ فست فود دیوانه وار دوست داشتم.  ...

برام دعا کنید دوس دارم بچم پسر باشه بچه اوله چون واقعا شرایط دختر رو ندارم از یه طرفم شوهرم عاشق پسره

2706