2737
2734
عنوان

میشه ی لحظه بیاین؟

158 بازدید | 35 پست

پرستار بچه از کجا پیدا کنم موسسه یا جایی هست که معتبر باشه؟ بهزیستی ؟ مهدکودک؟ لطفا اگ تجربه ای داشتین بم بگین

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

ازکاریابی هاگلم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
کاریابی؟ شماره ای دارین؟ من تهرانم

ارومیه هستم من 😜تهرانم زیاده ابجی زودی پیدامیکنن وخیالت راحت طرفوکامل میشناسن ومدارک ازش میگیرن ونگهش میدارن واسه پدرم یه اقاگرفتیم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

منم دنبالم. اما خیلی سخته اونم تو این شرایط. کارمندم و بچه هامو مامانم نگه داشته اما الان دیگه نمیتونن. هزینه های بالا، ناامنی، سلامتیشون ای خدا نمیشد حقوق مردا کفاف زندگی رو بده ما زنا بشینیم تو خونه؟

نگیر 

من خودم پرستار داشتم ۱۰ سالم بود ازم جداش کردن بعد یک سال هم فوت شد خیلی تو روحیه ی بچه ت تاثیر میزاره آدم احساسی و وابسته ای بار میاد و از بچگیش فقط خاطرات بد میمونه براش 

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤
تو دیوار آگهی بزن خونت سر راست باشه میان

نه این معتبرنیست

منم دنبالم. اما خیلی سخته اونم تو این شرایط. کارمندم و بچه هامو مامانم نگه داشته اما الان دیگه نمیتو ...

خیلی شرایط سختیه واقعا باز خدا رو شکر مادرتون دارین

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
آگهی میترسم میخام ب جا باشه معتبر باشه

دو تا خواهرای من از دیوار پیدا کردن

فوقش یه دوربین بذار تو خونت برای اینکه راحت باشه خیالت

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2706