2737
2734
عنوان

دوتاشون از ایران رفتن و من بد بخت موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 65 پست

والا حق داری. این خراب شده هم ک روزبروز مارو افسرده تر میکنه. هرکی داشت ونرفت بی عقله واقعا

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این حسرت همیشه منه

خواهرم با یه پسر آسمان جل رفت الان بهترین نقطه آمریکان خونه خریدن و چه زندگی

منم مثل خر موندم دنبال ارث مادرشوهر خسیس عوضی

چون با تورم هر روز رفتیم عثبتر

بد شانسشون تو بودی ک 😂

هیییی😭😭

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2731

تا دیر نشده توهم برووووووووو فقد ازین مملکت فرار کنننننننن

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
پولدار بودن یا درس خوندن؟

نه پولدار بودن نه درس خونده بودن 

باباشون قاچاقی رفت ۷-۸سال اونجا کار کرد بعد تونست خونوادشو ببره

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2738

اسی تلاش کن اینهمه دوستات مهاجرت کردن از تجربه هاشون استفاده کن کمک بگیر ازشون تو هم مهاجرت کن ناامید نباش اقدر

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

عزیزم نمیخوام شعار بدم این یه واقعیته که اکثر ادما حداقل یکبار در زندگیشون به شرایط کسی غبطه خوردن،دوستای منم امریکا و ایتالیان ولی من از این موقعیت استفاده میکنم و در همصحبتی بااونا کلی اطلاعاتم بالا میره،سعی ام میکنم تو‌ایران جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشم که خداروشکر بهش رسیدم،شماهم بجای دیدن پست های اونا تلاش کنید تو همین ایران رشد کنید شاید یه روزی به جایگاهی رسیدی که اونا به شما غبطه بخورن

نه خیر ولی همین هم کم چیزی نیست 

ما توی یزد خودمون تو روستای سر یزد. ی باغ اهو داریم اگه دلت خاست بیا ءهو ببین البته فک کنم اهو اونجا باید خیلی رام باشن که موقع تماس تصویری میان جلو دوربین

تنهای تنهای تنها

با منم دوست شو شاید رفتم😕

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
ما توی یزد خودمون تو روستای سر یزد. ی باغ اهو داریم اگه دلت خاست بیا ءهو ببین البته فک کنم اهو اونجا ...

😂😂😂

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2706