2733
2734
عنوان

دعوا های بچه گانه مامانو بابام😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی بت بگم؟؟؟ سرزنشم ک الان بی فایده است... مگه لحظه اخر برداشتی کارت و وسایلت رو؟؟ من روز قبل تمام وسایلم گذاشتم تو جامدادی و دیگم دست نزدم ک لحظه اخری نشه، حتی بطری آبم اماده کرده بودم

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
بعدش مادروپدرم باهم دعواشون شده تقصیرهم میندازن هرچی میگم تقصیرخودمه حرفمو گوش نمیدن دیروز عصر ماما ...

دوره همه ی باباهای خوب بگردم....خدا حفظش کنه برات..بابای من داشت فوت میکرد و من اومدم بلندش کنم گفت بابا تو دست نزن.کمرت درد میکنه....وااای خدای من تا لحظه ی آخر بابام تو فکر بود

دوره همه ی باباهای خوب بگردم....خدا حفظش کنه برات..بابای من داشت فوت میکرد و من اومدم بلندش کنم گفت ...

چی کشیدی تو ... بمیرم برات. جگرم سوخت😭😭😭😭

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
2738
دوره همه ی باباهای خوب بگردم....خدا حفظش کنه برات..بابای من داشت فوت میکرد و من اومدم بلندش کنم گفت ...

آره من عاشق پدرمم.همیشه حامی من بوده.حتی الانم هیچی نگفت بهم😭😭😭الهی قربونش بشم که انقدر بزرگواره

چی بت بگم؟؟؟ سرزنشم ک الان بی فایده است... مگه لحظه اخر برداشتی کارت و وسایلت رو؟؟ من روز قبل تمام و ...

مامانو بابام کارت و وسایلمو از روز قبل آماده کرده بودن🤦🏻‍♀️