2726

سلام

راستش من برای کنکور یکسال پشت موندم و خیلی درس خوندم.توی قلمچی ترازم بالای ۷هزار میشد و این اواخر رتبه زیر۱۰۰ کشور میاوردم

ولی روزکنکور وقتی رسیدم ب حوزه فهمیدم جای کارت تجربی کارت کنکور زبانمو برداشتم تا برگشتم خونه و کارتو برداشتم و وارد جلسه شدم نیم ساعت از وقت کنکور گذشته بود.منم استرسی ام و میدونستم نابود میشه کنکورم

ادبیات و دینی رو جواب دادم و وقت تموم شد😭😭موقع اختصاصی ها از حال رفتم و شانس آوردم آب پاشیدن رو صورتم بهوش اومدم باز حالت تهوع و کلن اختصاصی هامم نابود کردم حالا رتبم شده ۲۷هزار منطقه۳😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعدش مادروپدرم باهم دعواشون شده تقصیرهم میندازن هرچی میگم تقصیرخودمه حرفمو گوش نمیدن

دیروز عصر مامانم قرصاشو نمیخورد میگفت بذار زودتر بمیرم🤦🏻‍♀️منم به زور قرصاشو کردم دهنش

بعد امروز صب مامانم منو بیدارکرده میگه پاشو بابات دیشب شام نخورد الانم صبونه نمیخوره قرصاشم نمیخوره تو برو باهاش حرف بزن.هرچی التماسش کردم هیچی نخورد قرصاشم به زور و بلا دادم بخوره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

آخرشم مامانم برگشته میگه حال بد پدرت تقصیر توئه و باز دعواشون شد که بابام گفت چرا انقدر دروغ میگی و دخترمو اذیت میکنی من از زنم نارحتم ن دخترم چرا اونو اذیت میکنی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😭😭😭

حالا این واقعا تقصیر منه؟؟من خودم داغونم تموم زحماتم نابود شده حالا اصلا حتی نمیتونم تمرکز کنم ببینم باید چیکار کنم خیلی حالم بده کمکم کنید😭😭😭

برااختصاصی ها که وقت کافی داشتی, چرا حالت تهوع داشتی؟ استرسی هستی؟ 

آره خیلی استرسی هستم خیلی شدید همش قبل کنکور حالت تشنج میشدم از استرس🤦🏻‍♀️

آره خیلی استرسی هستم خیلی شدید همش قبل کنکور حالت تشنج میشدم از استرس🤦🏻‍♀️

خب تو بایدازقبل میرفتی روانشناس و روخودت کار میکردی. راجب عمومی هام خب بیشترین ضریبو ادبیات و دینی دارن که تونستی بزنی. 

دیگه مخم نمیکشه یه سال دیگه بخونم من تموم توانمو گذاشتم دیگه توانشو ندارم که بخونم😭😭

کاش جای توبودم.....حداقل میدونی تلاشتوکردی.....ولی واقعاارزش داره ی باردیگ باقدرت بخونیو مطمعن باش اگ یباردیگ تلاشتوبکنی بعداپشیمون نمیشی  

من مسلمان دیدمُ کافر شدم...
2706