2726
من شوهرم هیچ مخالف کار  کردن نیس....ولی میگه ارزش خودتو باهرکاری کردن پایین نیار....دلش نمیخاد ...

عزيزم من كاري ك ميخوام انجام بدم بد نيس 

البته عاشق اينم رستوران از اين خفنا داشته باشم گفت چند سال ديگه باهم ميزنيم 

همیشه همین جوری بوده الانــ چند ساله ازدواج کردیم از همون اول همینه دیگه خسته شدم اینقدر باهاش حرف ز ...

والا من که آزادم کلا چپیدم خونه شاید هفته ای یه بار برم بیرون اونم واسه خرید و... حوصله داریا 🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من که آزادم کلا چپیدم خونه شاید هفته ای یه بار برم بیرون اونم واسه خرید و... حوصله داریا 🤣

منو اینقدر نزاشته برم عقده ای شدم

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
تمام اینا به کنار.... همیشه یه سوهان روح و روان داری توی محیط کار که اکثرا همجنس خودمونه. خون میکنه ...

اون که دیگه نگو...بارها شده با چشم گریون اومدم خونه.از دست این همکارایی که اذیت میکنن.حسودی میکنن.زیراب میزنن.بابا زیر دست خودم که کارپردازمه و کارش به من گیره میره زیرابمو میزنه ///حالا اون بالاسری ها که وامصیبتا...دیگه ببین چه خبره.

2728
عزیزم همه دارن میگن تجربه کردن و جالب نبوده واقعا... چی بگم. کسی که چیزی رو نداره خیلی طالبشه

منم ميگم بزار برم شايد نتونستم چون يكمي تنبل هم تشريف دارم 😬☹️

عزيزم من كاري ك ميخوام انجام بدم بد نيس  البته عاشق اينم رستوران از اين خفنا داشته باشم گفت چن ...

انشالله ...اگه میخوای کار توو خونه باشه ازین نمایندگی های لوازم بهداشتی بگیر ک توو اینستا محصول معرفی میکنن و میفروشن

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
اون که دیگه نگو...بارها شده با چشم گریون اومدم خونه.از دست این همکارایی که اذیت میکنن.حسودی میکنن.زی ...

دقیقا. منو این جور آدمهای عوضی عاصی کردن قید کار و تحصیلاتم رو زدم کلا اومدم نشستم خونه استارت کلاس قنادی رو زدم که عاشقش بودم سالها. خداروشکر خانوادم و نامزدم هم حمایتم میکنن... میخوام تا سال دیگه این موقع یه کیک پز حرفه ای بشم😍

انشالله ...اگه میخوای کار توو خونه باشه ازین نمایندگی های لوازم بهداشتی بگیر ک توو اینستا محصول معرف ...

تو خونه هم اجازه نميده 🤦🏻‍♀️بعد من كار رشته خودمو ميخوام 

منم ميگم بزار برم شايد نتونستم چون يكمي تنبل هم تشريف دارم 😬☹️

خب پس همین که باید 7 صبح بیدار بشی راه بیفتی تو خیابون با هزار تا آدم عصبی و تازه از خواب بیدار شده که معلوم نیست دیشب چه اتفاقایی براشون افتاده با زنشون دعوا کردن با شوهرتون کتک کاری کردن یا بچشون مریضه یا دوست پسرشون کات کرده.. روبرو بشی. بعدش بعد پشت سرگذاشتن یه ترافیک یک ساعته مسیر یه ربعه رو بری. تازه میرسی به اصل کار... بگم؟؟؟ 🤣🤣🤣

من در محیط صنعتی کار میکنم که جووو خشک و مهندسی داره و احساس توش جایگاه خاصی نداره درنتیجه موضوع امنیت اخلاقی توش فراهمه..یعنی ما از نظر اخلاقی برامون مشکلی پیش نمیاد و همکارا خدایی نکرده چشم بد یا رفتار نادرست ندارن.ولی محیط بیمارستانی یا پزشکی جو احساسی توش برقراره و ممکنه هر اتفاقی اخلاقی از سمت همکارا پیش بیاد. مواظب اینجور محیط ها باش.

بهترین کار...ارامش داری و کارتم روحیه میده بهت.افرین.

قربونت بشم. بخدا 6 سال خون شد تموم زندگیم 😢 حالا جمع کنم نبودم سر ماه همه حقوقم رو میرفتم کیف و کفش و لباس میخریدم 🤣🤣🤣

اگه تنبلی و فقط هویه نرو. صبر کن با هم رستوران بزنید.

خیلی سخته 

ولی من برام داشتن درآمد مستقل و اینکه دستم پیش هیچ مردی دراز نباشه مهمه

چون استقلال مالی نداشته باشی وابسته ای و باید حرف شوهر هم گوش بدی  و اگر زبونم لال مشکلی پیش بیاد باید تا ابد تحملش کنی و بسوزی و بسازی

این کاربری برای دو خواهر است.
2706