2733
2734

تو خرید واسه غذا درست کردن هم کم خرج میکند یا نه من دوتا بچه کوچیک هم دارم😞😔

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم قناعت میکنم و تو این شرایطم بودم اتفاقا

گذراس عزیزم باهاش کنار بیا و مدارا کن 

سرکوفتم هیچوقت نزن بهش و حامیش باشه چه عاطفی چه مالی

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 
2738

اره ما  دوماه اخیر چک داشتیم ی هفته هم مهمون داشتیم  این ماه فقط وسایل ضروری رو میگیریم  

یا مثلا چهار سال پیشم قسطمون زیاد بود یک سال گوشت قرمز نخوودیم  

شوهرم کلا معتقد بود ک وامو قر وواجب تره 

البته فقط اندازه پسرم میخریدیم خودمون نمیخوردیم  الانم چرخکرده رو بیشتر برای پسرم درست میکنم 

خدا نکنه دستت تنگ باشه ک خلقو خوتونم تنگ میشه 

ایشالله ک دستو بالتون پر بشه 

ب شوهرت بگو خودتون هیچی اندازه بچه ها چیزای مقوی رو بخره گناه دارن

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

کم خرج نمیکنه ولی درجه یک ام نمیگیره در حد نیاز و منم خیلی مراعات میکنم و درکش میکنم ولی ما بچه نداریم،عزیزم قست و اینا همیشه هست خدا روزی رسونه انشالله ک ب جاهای بالا برسید و وضع مالیتون روز ب روز بهتر و بهتر بشه😘😘😘

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

نه میریم بقالی سرکوچه هر چی لازم داریم میدزدیم میاریم🙄🙄🙄

به نظرتون وقتی نیست کار دیگه ای هم میشه کرد؟؟؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

بیکاره الان چند ماهه ولی خب من بچه دارم مجبورم برای خورد و خوراک خرید کنم کم نمیذاره 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

عزیزم ما شاید کم تر درست کنیم ولی سعی میکنیم از همه نوع حبوبات و مرغ و گوشت کم بگیریم تا همه انرژی و ویتامین ها به بدن برسه ...

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم