2737
2734
عنوان

واقعا وحشتناکه

11357 بازدید | 47 پست

یکی از آشناهامون دختره تو سن 19 سالگی ازبس شرایط خانوادگیش افتضاح بوده و پدرش از وقتی سه ماهش بود سرمادرش هوواورده و بخاطر داشتن برادرای معتادش،هیج خواستگاری نداشته و یکیو میخواسته که خانواده طرف بخاطر شرایط خانوادگیشون خواستگاری نمیومدن و این دختر میره پیش یه دعانویس تا برای پسره دعا بگیره...

میره عاشق دعانویس میشه که طرف 20 سال ازش بزرگتر بوده زن و دوتا پسر همسن همین دختر داشته.. صیغش میشه.. 

...بعد ده سال خانوم اول این دعانویس و یکی از پسرای جوونش میمیرن و از اونموقع دعانویسی رو کامل میزاره کنار و بعد اون  این اشنامون خانمه رو میاره خونش و الان پنج سالی هست این اشنامون زندگی مشترکش شروع شده  که الان این خانوم 30 و خوردی سنشه یه بچه 3 سالع داره... زندگیشون خوبه مرده خیلی پولداره ولی بحثم چیز دیگست. 

چندوقت پیش خونه ی مادر این خانومه که باهاش رفت و امد داریم دیدیمشون و صحبت شده درمورد جادوگری هایی که این اقا انجام داده که هم جالب بود هم وحشتناک... من به قدرت خدا بیشتر از جادو جنبل اعتقاد دارم ولی بی اعتقاد هم نیستم در هرصورت رفتن سراغ این چیزا فقط ضرره حتی برای خیرخواهی باشه

این اقا تعریف میکرد خیلیها میومدن پیشم برای به هم زدن میونه دوتا عاشق... براس وصل کردن خودشون به طرف... 

گفت یکاری هست که انجام بدین و یه چیزی بندازین تو حیاط طرف حتی یه اشغال،اون طرف زندگیش داغون میشه و به خاک سیاه میشینه.. 

وحشتناکتر از اون گفت یه کاری هست که عکس یکی رو میارن فلان کارو روش انجام میدیم طرف طی 21 روز یه جوری میمیره 😨

اینارو میگفت مو به تنمون سیخ میشد.. شوهرم پرسید میشه اونی که دعامیگیره پشیمون شه باطل کنه اونم گفت اره میشه 

من گفتم مرگ و زندگیدست خداست.... این اقا گفت مگه پیامبر نگفت بیشتر افراد قبرستون بخاطرچشم زخم و انرژی منفیه؟ این کارا وجود داره ...

اره وجود داره ولی چون انجام دهنده ی تمامی این کارا شیاطین هستن از فرد دعا گیرنده و دعا کننده هم چیزی در قبالش میگیرن و این اقا همسر و پسر جوونش رو ازدست داد... 

و چقدددددددر ادما باید پست و بی ایمان باشن که برای کسی دعای خرابی زندگی و از اون بدتر مرگ بگیرن!!!  آدم برای بدترین دشمنش نباید سراغ این چیزا بره... همیشه معتقدم هرکی دلتونو شکست یا کاربدی کرد درحقتون بسپرید به خدا!!!  چون تنها کسیه که در قبالش چیزی نمیخواد و به دلتون اگاهی داره

خیلی وقتا میام اینجا میبینم چقدر خانوما دنبال دعانویسن و واقعا متاسق میشم... 

کسی که از خدا دوره میره سراغ این چیزا... اگه خدا جواب نمیده بهترشو سراغ داره عجله نکنید... 

این اقا میگه هنوز خیلیها دنبال منن که دعا بگیرن ولی دیگه انجام نمیدم اگه انجام بدم راحت ماهی 20 تومن کاسبم..باوجود قوی بودن و بلدبودنش ضررشو وحالا دیگه بعد فوت پسرش انجام نمیده

وای بحال اونایی که دعا میگیرن...!

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊

لا حول و لا قوه الا بالله! چشم زخم رو قبول دارم چون یه جورایی خود ادم باعثشه ولی دیگه دعانویس در. این حد قدرت نداره

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزيزم كاشكي مردم يكم شعور داشتن و توبه ميكردن 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
فلان کارو رو عکس انجام‌میدن یعنی چی؟

دعاي مرگ مينويسن براش

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

دعای بد آره

ولی خود مراجع گفتن وقتی مطمءنی کسی برات چیزی کرده اشکالی نداره بری سراغ باطل کردنش ولی از اهلش

اینم یه جور آسیبه دیگه یکی چاقو بکنه تو شکمت منتظر جواب خدا میشی اول یا میری بیمارستان

قدرت خدا رو کسی منکر نیس ولی دنیا دنیای اسبابه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2738

آره من از خدا خاستم....ولی .....😞 کاش جواب میداد.اینهمه سختی وغصه بی پایان.جوانیم تموم شد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

چندوقت پیش دم جداشده از گربه توحیاط مون افتاده بود من ترسیدم میشه بپرسی ازشون برای بوده؟ کسی انداخته؟ معنی خاصی داره؟ یاگربه هادعواکردم ویادمش به جایی گیرکرده وبادانداخته از وپشت بوم؟ 

دعای بد آره ولی خود مراجع گفتن وقتی مطمءنی کسی برات چیزی کرده اشکالی نداره بری سراغ باطل کردنش ولی ...

کسی که قران زیاد بخونه دعا کنه و رو به سوی خداباشه طلسم روش تاثیری نداره.. چون اون هاله ی انرژی که دور ادمو میگیره سدی میشه در برابر هرنوع طلسم و دعا.... کسی که هالش کمه این سد زود میشکنه

این دعا ن یس ها خطرین از هرکی خوششون بیاد تورش میکنن با دعا

اره خودش گفت من الان رو ناخنم اسم یکیو بنویسم از سر کوچه لخت مادرزاد میاد سمتم

ولی هیز و زن باز نیست اصلا.. اینطور که ما دیدیم.. 

میشینه بافور میکشه 😂

2706