2726
عنوان

بچه هابنظرتون برای بارسوم برم امتحان عملی بدم برای گواهینامه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 95 پست
آره منم ۵ بار رد شدم دفعه ششم قبول شدم 

الان رانندگی میکنی؟مربیم گفت اصلا ب اینکه دفعه چندم قبول میشی کار نداشته باش پسرا چندبار رد میشن شما ک خانمی چراسختش میکنی

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو میتونی من مطمئنم .

مرسی گلی فداتشم مهربون...خداکنه زودتر بگیرم تموم شه

منتظرم روز تمرینم بیاد ضعفامو برطرف کنم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
الان رانندگی میکنی؟مربیم گفت اصلا ب اینکه دفعه چندم قبول میشی کار نداشته باش پسرا چندبار رد میشن شما ...

آره هروز با ماشین اینور اونور میرم رانندگیم هم بد نیست

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
2728
یه جلسه بامردبرداشتم به همه جلساتی بامربی خانم رفتم می ارزید تازه من مربی خانمم هم بهترین مربی اموزش ...

دقیقا..منم مربیم بهترین مربی خانمه تو اموزشگاه..این اقا رو هم میگن بهترینه..من فقط ده دقیقه با مربی مرد رفتم تمرین حس کردم خیلی بهترن و سریع و فرزمون میکنن

آره هروز با ماشین اینور اونور میرم رانندگیم هم بد نیست

موفق باشی گلی..

حتما برو پشت گوش ننداز كه اون چيز هاي ديگه يادت نره

بعدم دو جلسه ديگه اموزشي با اقا برو واسه پارك دوبل

من خودم بار سوم قبول شدم مورد داشتيم بيشتر از اينهااا😬

از كجا آمده ام،آمدنم بهر چه بود
روحیه گرفتم🤣🤣 بار دوم سر استرس خراب کردم ولی خوب تجربه شد واسم افسر بهم گفته بود دفعه بعد قبولی م ...

فکر کنم باید به ترس ت کنار افسر غلبه کنی ۸۰ درصد ماجرا حله

من به زودی مامان میشم 💖💖💖
از شما چه پنهون من تو امتحان کتبی بار اول قبول شدم اما تو امتحان عملی ۳ بار رد شدم چون استرس میگرفتم ...

منم کتبی بار اول..رانندگی میکنی الان؟

همین دیگه ادم کم میاره 

فکر کنم باید به ترس ت کنار افسر غلبه کنی ۸۰ درصد ماجرا حله

اره..اون ۲۰درصدم دوبله فقط ی نکته دوبلو یادبگیرم ک همون فرمون دومه دیگه حله..

منو یادته عزیزم زوج مینور بودیم؟بچم ماژورشد سقط کردم

ایندفعه انشالله فبولی

ان شاالله..همینجا بهتون خبرشو میدم

2706