2733
2734

اگر تو در آرامش باشی،  

تمام جهان برای تو در آرامش می‌شود.

این فقط یک انعکاس است.

هر چیزی که تو هستی،  

بر همه جا منعکس شده است...

موافقم، فقط اونجاش سخته که نمیتونیم تو آرامش باشیم حال دلمون که خوب باشه همه چی وفق مراد ما میشه اما ...

چرا نمیشههه ، اتفاقا  ما تنها کسی هستیم که میتونیم حال خودمون و خوب کنیم 😍💪 . کتاب معجزه شکرگزاری رو بهتون پیشنهاد میکنم 

زندگی رو متحول میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا نمیشههه ، اتفاقا  ما تنها کسی هستیم که میتونیم حال خودمون و خوب کنیم 😍💪 . کتاب معجز ...

فایل صوتیشو از کجا میتونم دانلود کنم

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤
چجوری ! چجوریش مهمه؟ فکر من همیشه درگیره حتی همین الان که دارم ورزش میکنم

دقیقا👌🏻

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤
دارمش خوندم دو بارم تا آخر انجام دادم ولی نمیدونم چرا فرقی نکردم

برای شاد بودن پر توقع نباشید. با چیزای کوچیک خوشحال باشید

هدیه بدید . هدیه بگیرید. کتاب بخونید . چه عالی که ورزش هم می کنید . رقص . فیلمای کمدی . کلاس برید یا سرکار که حس خوب استقلال و مفید بودن و داشته باشید. در آخر مهمتر از همه سپاسگزار خداوند باشید... 

لیست اهداف و لیست کارای مورد علاقتون رو بنویسید. حتی کوچکترین چیزا مثل خوردن چیپس و ماست 😍😂 یا هر چیز کوچیک دیگه..

اگه کتابی که گفتم و مطالعه کرده باشید دقتتون نسبت به نعمات خداوند بیشتر میشه و این حس سپاسگزاری و رضایت زندگی رو فوق العاده میکنه

2738
برای شاد بودن پر توقع نباشید. با چیزای کوچیک خوشحال باشید هدیه بدید . هدیه بگیرید. کتاب بخونید . چه ...

کتاب‌رو مطالع کردم فایده ای نداشت، هر روز ورزش میکنم تو خونه چند تا برنامه دارم اونارو نگا میگم میرم کردم شه مار پیدا نیس هر چقدم بتونم خونه بع خودم میرسم نیمتونم بیرون از خونه برم آزادی نیس برم کلاس کار نیس خونه هم نمیدونم چقد میتونم خودمو سرگرم کنم گاهیم طراحی میکنم ، اهدافمم نوشتم ش