1822
1823

اره دوسش دارم

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم میوفته انشاالله😍😍😍اون روز روزیه که من و تو از ته ته دل شادیم تموم سختیامون تموم شده... همه چی قشنگه یه زندگیه شاد و بی دغدغه🤩برام دعا کنید دوست جونیا😘تچکر🤗
کیه؟ قشنگه

بازیگر اقا زاده

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم میوفته انشاالله😍😍😍اون روز روزیه که من و تو از ته ته دل شادیم تموم سختیامون تموم شده... همه چی قشنگه یه زندگیه شاد و بی دغدغه🤩برام دعا کنید دوست جونیا😘تچکر🤗

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

اسی کنکورخو خوب دادی؟؟؟؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی😍 قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۶  وزن شروع ۶۶  وزن هدف ۵۵😍♥️ مهم نیس راهیو ک شروع میکنی چقد سخت باشه مهم اینه اگ شروعش کردی تا اخرش ادامش بدی 😍😍😍  باردار نیستم تیکر تولدمه☺☺☺
نه  میمونم سال بعد  گند زدم

انشالا موفق باشی عزیزم ♥️♥️♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی😍 قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۶  وزن شروع ۶۶  وزن هدف ۵۵😍♥️ مهم نیس راهیو ک شروع میکنی چقد سخت باشه مهم اینه اگ شروعش کردی تا اخرش ادامش بدی 😍😍😍  باردار نیستم تیکر تولدمه☺☺☺
اسی کنکورخو خوب دادی؟؟؟؟

مهلت انتخاب رشته تجربی تا5مه؟؟؟

من خویشاوند هر انسانی هستم ک خنجری در استین پنهان نمی کند❤️⁩⁦♥️⁩خواستند ما را دفن کنند، غافل از اینکه ما بذر بودیم.💃مهم نیست تاچه حد درجاده ی اشتباه پیش رفته ای دور بزن وجدان چیست؟؟چیزی ک زورش نمیرسه جلوی گناهوبگیره فقط گناهو کوفت ادم میکنه  شجاع باش و کسی را که تَرک می‌کنی دیگر عزیزم صدا نکن. این بیشتر احساس ریا و دورویی را در آدم زنده می‌کند تا احساسِ پیوندی ریشه‌دار.🥀
1826
مهلت انتخاب رشته تجربی تا5مه؟؟؟

عزیزم نمیدونم دقیق کنکوری نیستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40