2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرز امام جواد باید به بازوی راست بسته بشه تا اثر باطل کردن سحر داشته باشه. ضمنا اعمالشم باید انجام ب ...

اره عزیزم میدونم .ولی چون حرز سنگین هست و منم اوضاع روحیم بده یکم ترس دارم ببندم به بازوم و همینجوری تو خونه گذاشتم .نمیدونم چرا این حس رو دارم .کلا وقتی سمت نماز و قرآن میرم یه حس ترس عجیبی دارم نمیدونم از چیه.همش فکر میکنم یه چیزی اطرافمه

خواهان آنم که ضربان قلبتان به لبخندهای مکرر تکرار شودوهرآنچه به دل آرزو داریدبی بهانه ای از آن شما باشد
 من چند مدت پیش حرز امام جواد گرفتم تو خونم هست شاید بخاطر اون زود پیدا شد .متاسفانه نمیدونستم ...

واااي اصلا نبايد دور مينداختي عزيزم حداقل تو آب روان مينداختي 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2728
حرز امام جواد باید به بازوی راست بسته بشه تا اثر باطل کردن سحر داشته باشه. ضمنا اعمالشم باید انجام ب ...

حرز امام جواد از كجا بگيريم كه مطمئن باشه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
اره عزیزم میدونم .ولی چون حرز سنگین هست و منم اوضاع روحیم بده یکم ترس دارم ببندم به بازوم و همینجوری ...

حرز امام جواد از كجا گرفتي ؟؟

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
عزیزم اول با قرآن شروع میکنه اعتماد جلب کنه تهش کار به جایی میرسه که بگه ادرارتم به خورد شوهرت بده ش ...

ميدونم عزيزم 

من كلا هر چيزي رو هم درباره اش خيلي تحقيق ميكنم من يه نفر داريم فرد عالمي هست از دين ميدونه چون مشكل مون رو ميدونه و واقعا شرايط مون رو ميدونه جوابم رو ميده هر چي بشه و قبل از انجامش اول از اون ميپرسم كه خداي نكرده كج نرم 

چون خيلي اشتباه كردم تو اين مسير و اينكه اطلاعي نداشتم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2738
واااي اصلا نبايد دور مينداختي عزيزم حداقل تو آب روان مينداختي 

ندیده بودم که تا حالا نمیدونستم باید چکار کنم فقط از ترس دور انداختم

خواهان آنم که ضربان قلبتان به لبخندهای مکرر تکرار شودوهرآنچه به دل آرزو داریدبی بهانه ای از آن شما باشد
راستش دوسه سال پیش از رو کنجکاوی مندل بستم برا گرفتن موکل حالا بقیش بماند از اون زمان خودم اذیتم اما ...

میشه به من بگی مشکل زندگیم چیه که مشکلات مالیم حل نمیشه و شوهرم درکم نمیکنه و خودم رشته اب میخوام قبول نمیشم؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
آره آبی باید باشه که با فلز برخورد نکرده باشه آب لوله کشی نباشه درضمن اون خانومی که میگه نعل اسب است ...

بااجازه استارتر

سلامـ عزیزم میشه خواهش کنم اگر ممکن هست جواب سوال منمـ بدین

منـ چند ماه پیش یه خانمی خود به خود اومدن تو زندگیم وادعای پیشگویی کردن واینکه من موکل دارم موکلم فرشتس واز این حرفا تا حدودی پیشگوییاشون درست بود اما نه همش ، من یه آقایی تو زندگیم هست گفتن بااون خوشبخت میشی وبهم میرسین ویه خطری تهدیدش میکنه واینا یه پول کلان ازم گرفت جهت انجام دادن کارام وگفت ده روزه این پولو برمیگردونم ولی هیچ وقت برنگردوند این خانم تقریبا چهل روز برای منـ پیام میدادن وشب تا صبح رو میگفتن نماز بخونم خیلی دعاها وسوره ها واینا رو شب تا صبح باهم باید میخوندیم از توی مفاتیح من به خاطر اینکه اینقدر ادعای دین داری میکرد بهش اعتماد کردم وپول رو دادم وموکلشم بعضی پیشگوییها وحرفاش درست بود ولی درآخر اینـ پولو برنگردوندن و منم به درگاه خدا توبه کردم وفهمیدم هیچ دستی بالاتر از دست خدا نیست ولی هیچ وقت نفهمیدم قصد این خانوم چی بود یا کی بود شما میتونین کمکم کنین لطفا؟

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...
2706