2703
2553
عنوان

سلام صب بخیر کیابیدارن چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 82 پست
من‌تو این ۵سال بخاطر صبونه شوهرم بیدار نشدم تازه ب شوهرم میگم ی جوری بی سروصدا برو ک بیدار نشم 😅

من هر رووووز بیدار میشم مگر قبلا ک پریود میشدم روز اول پری حال نداشتم . هر روزم بهم میگه نمیخاد بلند شی . ولی میگم گناه داره گشنه می مونه . 

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا از الان خسته نباشید 🌷

ممنون عزیزم.خدا کوچولوتو نگه داره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
کلا خواب نداری پس

😭😭😭اره والا حسرت ی خواب ب دلمه پسر اولم ۳سال و۳ماهشه 😣😣😣دومی ۲۰ماهشه زنده باشن پوستمو کندن دیگه از هرچی بارداری و بچه داری خستم دیوونم کردن

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2720
ممنون عزیزم.خدا کوچولوتو نگه داره

🌷🌷قربونت برم 

موفق باشین 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من دیشب بی بیچک گرفتم که امروز بزنم.صبح یه لحظه بیدارشدم استرس گرفتم پاشدن زدم خداروشکرمنفی بود خیال ...

ببین من هر وقتی که پاییز میشه چهار پنج روزی عقب میندازم و هر وقت که بهار میشه چهار  پنج روزی جلو میندازم. فقط هم اولین فصلش

شما هم دقت کن شاید اینطوری بودی و استرست کم بشه

😭😭😭اره والا حسرت ی خواب ب دلمه پسر اولم ۳سال و۳ماهشه 😣😣😣دومی ۲۰ماهشه زنده باشن پوستمو کندن دیگ ...

چ فاصله سنی خوبی، خدا حفظشون کنه، منم اگر شاغل نبودم حتما الان بچه دومم شش ماهه بود😊

2714
من هر رووووز بیدار میشم مگر قبلا ک پریود میشدم روز اول پری حال نداشتم . هر روزم بهم میگه نمیخاد بلند ...

من ن حوصلشو‌ندارم 😑الان ۳ساله کله سحرم‌بیدارم‌میشم ولی بازم نهاینت‌ی چایی بزارم ک بخوره 

خیلی سخته درکتمیکنم بزرگتربشه راحت میشی منم گذرونذم اینروزارو

قربونت عزیزم خداکنه بخدا هر روز ب امید اینکه بهتر بشن میگذرونم 😣😣😂طول روز شیطنت ۲تا پسربچه ک‌بماند تلویزیونو شکستن و‌ما همچنان دوهفتس نداریم تازه امروز اوکی میکنیم  گلدون‌قاب هرچی بگی شکستن با اینکه خونمون مثه مسجده 😂ی گلدون و ی دوتا قاب فقط گزاشته بودم ک‌دیشب کارشو ساختن

من ن حوصلشو‌ندارم 😑الان ۳ساله کله سحرم‌بیدارم‌میشم ولی بازم نهاینت‌ی چایی بزارم ک بخوره 

من شوهرم توی خونه صبحانه نمیخوره چون همیشه دیر بیدار میشه و باید زود بره یک ساندویچ براش میپیچم بره سر کار بخوره . از شب قبلم آماده کنم نمیخوره باید تازه ب تازه باشه . آخه ساعت ۴میاد دیگه واقعا ستمه هیچی نخوره تا ۴

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

به شوهرم صبحونه دادم و باهاش خوردم

فرستادم بره سرکار 

خودمم بابام زنگ زده برای نون دیگی درست کن خمیر گرفتم منتظرم خوب جا بیفته بعد بزارم تو قابلمه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706