2733
2734
عنوان

دیرافتادن حلقه ختنه

172 بازدید | 6 پست

سلام دوستان فهمیده وباشعوراگ تجربه ای داریدیاشنیدیدبگیدلطفا .امروز 14روزه بچموختنه کردم 83روزشه ...حلقه ازاطراف جداشده ولی نیوفتاده هنوزسره ده روززنگ زدم مطب گفت بزارش توی آب نگران نباش می افته ...خب آخه نمیشینه جچوری بزارمش توی تشت آب گرم...همون باآب گرم میشورمش ...خیلی نگرانم کسی تجرربه ای راجب دیرافتادن حلقه داشته؟؟؟میترسم ببرم دکترجیغشودراره روز ختنه آخه خیلی گریه کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چربش میکنی؟ من هرروز چند بار با پمادویتامینه که داده بود چربش میکردم پماد کوچولو بود سرش خیلی باریک و بلند بود میزدم داخل حلقه و چربش میکردم و آروم تکونش میدادم 4 یا5 روزه بعد جدا شد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728