2726
با ی پسری مجازی دوستم ..ولی وقتی میفهمه رو ی چیز حساسم بیشنر انجامش میده..وسط چت یهو میره ...ده بار ...

راتا لجیاز و مریضه ادامه نده و بخاطر اعصابت رها کن اینجور آدما هیچوقت درست نمیشن چون قوانین رابطه براشون تعریف نشدس

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ی پسری مجازی دوستم ..ولی وقتی میفهمه رو ی چیز حساسم بیشنر انجامش میده..وسط چت یهو میره ...ده بار ...

تو اینستا آشنا شدین؟

چند وقته؟

وقتی میذاره میره،بعدش که میاد،تو هم جواب پیامهاشو نده😏😐

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
2728
بگو اگه درمورد احسان میخوای ،من خبر ندارم

احسان کیه؟!

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا

آقایون الان درحال حکمرانی و پادشاهین که🥴

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
پرسیدم

توانم دراین حد نبود😂😂😂😂😂😂😂😂

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا
یهو میره ...فهمیده حساسم از عمد جواب نمیده ..

احسان کی اومد چشم و دلت روشن 😶

ولش کن بزار هر جوری دوست داره پیام بده 

باز میره میفتی به جون ما😂😂🔫

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

اقایم از بس دوستی زیاد شده این نظرم رو کپی کردم هی بزارم😂😂😂😂

به همین دلیل برا بعضی ها مطمئنن تکراریه

کلا دوستی رو بزار کنار

چون اکثر مردا (بالا۹۰ و خورده ای)  برا خوشگذرانی و هوس دوس میشن و اکثر دخترا برا عشق و محبت و ازدواج دنبال دوستی هستن

این افراد و بالاخصوص و باز بالخصوص مردا معمولا چند دوس دیگه هم دارن

در این روابط هر دو طرف سعی میکنن بهترین وجه خوشم رو نشون بدن و شناختی معمولا بروز پیدا نمیکنه

اینا حتی اظهار عشق و ... کنن هم معمولا حرفشون قابل اعتبار نیست و برا ازدواج و معرفی نکردن طرف به خانواده بهانه های  مختلف میارن و بلاز بالخصوص مردا😂😂

در این روابط معمولا دخترا گول پسرا رو میخورن (بازم دخترا🤣🤣🤣) و عاشق میشن حالا وقتی بفهمن قرار نیست با هم ازدواج کنن شکست عشقی میخورن که اونم کلی زمان میبره تا خوب بشن

تو ازن روابط معمولا دو طرف حتی اگه بدونن به درد هم میخورن باز به خاطر علاقه و وابسته شدن نمیتونن همدیگه رو فراموش کنن و باز بالخصوص دخترا🤣🤣🤣🤣🤣 چون دخترا بیشتر از پسرای گل و نجیب🤣🤣🤣 عاطفی هستن

حتی معمولا خونواده ها هم با این وصلت ها مخالفت میکنن و این مخافت یعنی از دست دادن یه حامی بزرگ برا ازدواج کردن و برا بعد ازدواج

اگه خانوادشون هم کسی رو معرفی کنه میگن چشم

اگه یه درصد به ازدواج رخ بده بعدش معمولا اکثرن به خاطر روابطشون به هم بی اعتماد میشن و فکر میکنن با افراد دیگری طرف در رابطه بوده ان

.

.

پس دخترا مواظب باشین میگم دخترا چون مردا معمولا خودشون با هدف غیر ازدواج میرن سمت این روابط و نیازی به اخطار ندارن😃🤣🤣🤣🤣

پسرای گل شما هم مواظب باشین🤣🤣🤣🤣🤣

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
یهو میره ...فهمیده حساسم از عمد جواب نمیده ..

برای اینجور آدما بی محلی بهترین کار ببخشید ولی این آدما انگار کرم دارن از اذیت کردن بقیه لذت میبرن بیخیالش شو

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706