2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
راست میگه بتوچه 

😂😂😂😂😂😂😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2714

نمیدونم باید نظرشوهرمون رو بپرسی البته نسبیه من نمیگم خوبم اما اون خیلی زیاد منو قبول نداره ولی من فکر میکنم اونقدرها هم بد نیستم چون گفتم نسبی هست مثلا من خیلی قانع هستم شاید همه جوره بسازم با بی پولی ولی اون و خانواده اش خوششون نمیاد دنباله پول هستن وافاده میگن اشتباهه ودوست دارن زیاد پول دربیاریم و خرج کنین برا همین میگم نسبیه درصورتیکه شاید ازنطر یه مرد دیگه من عالی باشم

درد همینه دیگه که خیلی ها فکر می کنن زن خوب گرفتن سخت و وقتی زن خوب گرفتن چون بساز چون تو زندگی همراه می تونن هر بلایی سرش بیارن هر رفتاری با هاش داشته باشن اونوقت اینطوری زن خوب نگهداریش آسونه می شه

اونوقت همون زن خوب فقط با خودش فکر می کنه که من که خوبم و با شرایطش می سازم پس چرا حالا که شوهرم اومد و ازدواج کردیم داره این رفتار رو می کنه بعضا خیانت ،اعتیاد،دست بزن و ...

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
درد همینه دیگه که خیلی ها فکر می کنن زن خوب گرفتن سخت و وقتی زن خوب گرفتن چون بساز چون تو زندگی همرا ...

نگهداریش آسونه معادل بلا سرش آوردن نیست به نظرم
مطمئنا مرد هم باید بلد باشه در مواقعی که تنش پیش میاد آرامش خودشو حفظ کنه و باعث بشه طرف هم آروم بشه
فیلم "مین" رو دیدین؟
خلاصه داستان اینهکه یه سرباز که داره ازجنگ بر میگرده توی یه صحرا پاش میره رو "مین" و بلافاصله متوجه میشه و برای اینکه مین منفجر نشه پاشو بر نمیداره. و در این مدت طولانی که پاش روی مین هست یادش میاد از زندگیش که در مثلا فلان اتفاق اگه خودشو کنترل میکرد و یه مقدار صبر میکرد، فلان اتفاق ناگوار نمیافتاد و در واقع تنشهای زندگی رو تشبیه میکنه به مین که اگه باهاش درست برخورد کنی منفجر نمیشه

مسلما مرد هم باید بدونه چطور رفتار کنه

همینکه فکر میکنی تو قرن 21 باید زن را گرفت 😐معلومه شما خودت رد صلاحیتید ...زن گرفتنی نیست چه خوبش چه بدش ....و بستگی داره خوب بودن رو چی معنا کنید ...کاش یاد هم میدادن دنبال انسان خوب باشید نه زن و مرد خوب

همینکه فکر میکنی تو قرن 21 باید زن را گرفت 😐معلومه شما خودت رد صلاحیتید ...زن گرفتنی نیست چه خوبش چ ...

خیلی مته به خشخاش نذارین
کلمات وقتی مفهوم رو میرسونن کفایت میکنه، مگه اینکه بخوایم با دید سختگیرانه بهش نگاه کنیم
زن رو میگیرن و شوهر رو میکنن و البته هر دو تاش فقط معنی ازدواج میده نه گرفتن یا ....

2706