2410
2553
عنوان

خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 45 پست
از کجا میدونی کرونا دارم از کجاااااا😵😵😵😂😂😂😂

منظورم زمان کرونا بود چون تو این بهبو کرونا زندگی من خیلی قاطی پاتی تر شده انگار من و کارانو کردن تو نخلوط کن مخلوط میکنن حالا شما کرونا دارین مگه؟

منظورم زمان کرونا بود چون تو این بهبو کرونا زندگی من خیلی قاطی پاتی تر شده انگار من و کارانو کردن تو ...

اها 😐

اره کرونا دارم 😷👋

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه مشکلی با خواب ندارم یعنی میخوام مثلا دیگ ساعت یک شب خسته باشم متاسفانه من خیلی انرژیم زیاده و هرچ ...

راه حلی ندارم من خودم بازمانده دیشبم دو ساعت دیگه هم باید برای مدرسه پسرم آنلاین باشم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
چقد تو منی  منم همین مشکلو دارم و دی ان ای جغدی میشینم ببینم بت چی میگن منم عمل کنم پدرم درومد ...

اره بخدا خسته شدم ولی نمیتونم بخوابم بس انرژی دارم یاد کارام میوفتم یاد فحشا دوستام مثلا میگم ای کاش اون روز این‌حرکتو کرده بودم به اینده فکر میکنم بعدش میخوام ببینم ساعت چند شده نگاه به گوشی میکنم میرم داخلش دیگ هیج😂😂

اره بخدا خسته شدم ولی نمیتونم بخوابم بس انرژی دارم یاد کارام میوفتم یاد فحشا دوستام مثلا میگم ای کاش ...

دقیقا یکی اون مغز وامونده نمیذاره ادم بخوابه برا خودش میره تور مسافرت روی اعصاب، یکی گوشی 😑من قرار بود دیشب ساعت دو بخوابم گوشی این بلارو سرم اوردا😂من شبا استرسم میگیرم 😂😂

2714

بهترین زمان خواب در شب ساعت 10 شب تا نیم ساعت به اذان صبحه

اینطوزی تمام هورمونهای بدن تنظیم شده و پاکسازی کبد صورت میگیره و از خیلی از بیماریهای زمینه ای مثل دیابت پسشگیری میشه

هر کس سلامتیشو دوست داره تو این ساعات باید خواب باشه..البته اصلش از 10 تا 2 شب هست که خواب لازم هست و از 2 تا نیم ساعت به اذان خواب مجاز

از اون به بعد هم خواب مضر هست..میبینین ماها چقدر داریم به بدنمون آسیب میزنیم

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
استرس چی😂

استرس این که خوابم نبره😂😐و از شدت استرس این که خوابم نبره خوابم نمیبره 😂

و البته کلا هرچی فکر منفی ناممکن در جهانه میاد تو ذهنم همشم تو شب نمیدونم چه دردسریه بخدا😑

منم بازمانده دیشبم،چرا شما باید برای مدرسه پسرتون انلاین باشید؟

چون بخاطر کرونا مدرسه نمیره😭

الان سه هفته ست وضع من اینه تا 12 باید بشینم ببینم معلمشون چی درس میده چی میپرسه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
استرس این که خوابم نبره😂😐و از شدت استرس این که خوابم نبره خوابم نمیبره 😂 و البته کلا هرچی فکر من ...

خب اصلا نگران نباش😂 میدونی از قدیم اصلا میگن که هرچی شب عجله کنی خوابت ببره خوابت نمیبره قبل خواب مثلا ی مطالعه کمی داشته باش بعدش چشماتو ببند به ارچی دوست داری فکر کن فقط منفی نباشه چنتا نفس عمیق بکش بعد اگ دیدی خوابت نمیبره ایرادی نداره بلند شو ی آبی‌بخور یا جاتو عوض کن اخه نگرانی چی😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خوابتم‌نبرد بگو بدرک‌مهم‌نیست

2706