2726
عنوان

احساس میکنم جوونیم تباه شده :|

683 بازدید | 58 پست

سلام، 

من 17 سالمه و هیچ لذت و هیجانی رو تجربه نکردم، نه با کسی تو رابطه بودم، نه پارتی رفتم نه مست کردم تا حالا نه حتی اهل اینم که با دوستام هی برم بیرون و خوش بگذرونم،همیشه تو زندگی محتاط بودم و بخاطر اندیشه های گرفتار در چارچوب ترس و آبرو هیچ کار خاصی نکردم که واقعا دلم خواسته باشه انجام بدم، واقعا از این وضع ناراحتم، میخواستم بدونم شماها که سن 17 سالگی رو گذروندین، اگه تجربه ای داشتین اون موقع خیلی عالی و هیجان انگیز بوده؟ فکر میکنین تو سن بالای بیست سال هم بشه لذت واقعی زندگی رو تجربه کرد؟ یا اگه تو نوجوونی و دوران دبیرستان لذت نبردین زیاد، بعدا که رفتین دانشگاه تونستین لذت ببرین؟ اصلا کدوم دوره بهتر بود؟ دبیرستان خوبه یا دانشگاه؟ الان که من هیچکاری تو زندگیم نکردم، یعنی ممکنه اون موقع همه چی بهتر شه؟ دیر نیست؟ شما اگه نوجونیتون مثل من بوده، الان پشیمون نیستین؟ حسرت اون موقع رو میخورید یا نه؟ فکر می‌کنین اینجور مثل من محتاطانه زندگی کردن تو این دوران خوبه یا بد؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این چیزایی که گفتی رو من هم با ۲۴ سال سن تجربه نکردم فعلا بیا بریم باب اسفنجی ببینیم تا بعد ببینیم ...

وااای،😂😂 والا منم ته لذتم همینه ه با خواهر کوچیکم بشینم کارتون ببینم 😂💔

الان مست کردن ارزوداره اخه!!!؟؟؟

اتفاقا من خیلی خوشحالم ک خانوادم هوامو داشتن ب راه بد کشیده نشدم

الانم از زندگیم شدیدا راضیم

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍

منم ۱۷ سالمه 

لعنتی انگار من نوشتم دقیقا همینطوریم 

ولی رابطه های امروزی به نظرم خیلی مزخرفو کلیشه ای شده اصن نمیدونم چطوری بگم حال نمیکنم 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
الان مست کردن ارزوداره اخه!!!؟؟؟ اتفاقا من خیلی خوشحالم ک خانوادم هوامو داشتن ب راه بد کشیده نشدم ...

خب نه منظورم صرفا مست کردن نیست، هرکاری که باعث شه ادم لذت ببره از زندگیش و اینقدر بی هدف و بی انگیزه روزاشو تباه نکنه 

یا خدا چه خبرته گلم. هفده سالته و نگرانی یه وقت یه لذتی رو از دست نداده باشی! تو آمریکا هم ملت از ۱۸ سالگی شروع میکنن. توی این لذتهایی که گفتی هیچی بجز سرخوردگی نیست عزیزم 

2706