2737
2734
عنوان

بگم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 28 پست
عزیزم خیلی ناراحت شدم چه شرایط سختی هوای داداشت رو داشته باشین بهش دلداری بدین وپیگیر اون دزدها باشی ...

😭😭😭😢 فدات بشم خواهش می کنم دعا کن این پول پیدا بشه. بخدا برادرام خیلی با سختی به اینجا رسیدن . هر دو گناه دارن خیلی زیاد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😢 فدات بشم خواهش می کنم دعا کن این پول پیدا بشه. بخدا برادرام خیلی با سختی به اینجا رسیدن . ه ...

امیدوارم پیدا بشه عزیزم😞

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
الان برادرتون شكايت كردن؟  و اينكه اون برادرتون كه ميگ اگ پيدا نشد خونه و ماشينمو ميفروشم زن و ...

اره هر دو متاهل هستند زن و دو تا بچه داره. تاز تو این اوصاع خانم برادر اولیم که زیر سخت ترین استرس هست دیشب بهم می گه من از هیچی خبر ندارم کلا به این پنهان کاری شما خواهر و برادر ها عادت کردم😓 انگار برادرم اول به آون نگفته چون بچه شیر می ده ترسیده حالش بد بشه اول به من گفته. من این اینجا داشتم زجه میزدم و گریه می کردم بعد خانم ش متلک میندازه.  من محلش ندادم ولی شوهرم چنان عصبی شده از دستش. می گه تو این اوضاع این چه حرفیه، هزار تا فحش بارش کرد😓

2728
اصلا بهش نگفتیم ولی اره دیگه فوقش دو هفته بعد می خواد همش رو. 

بيچاره بشنوه نابود ميشه...

به نظرم اگ داداشت ادم منطقي و فهميده يي بش بگو اگرم نه ادم عصبي و واكنشي يي هستش فعلا دست نگهدارين

2738
اره😓 خونش رو فروخت

خدا کمکتون کنه دگ چی بگم 

هر کسی یجور تو مخمصه هس 

منم الان یجور وضعیت ک کل حقوق سه تومن شوررم میره برا قسط م ۴۲۰۰ هر ماه قسط میدیم از حقوقشم گذشته قسطاش 

میگم ار. مادرت برو شش تومن قرص بگیر خجالت میکشه 

ب داداشاش کمک کرد مادرش 

این نره خر نمیره بگه وضعم خرابع 

ای باز خداروشکر میکنم میرسونه منتظرم برسونه

خدا کمکتون کنه دگ چی بگم  هر کسی یجور تو مخمصه هس  منم الان یجور وضعیت ک کل حقوق سه تومن ...

هیچ وقت ناشکری نکن خدا بزرگه. 

خودم شوهرم دانشجو هست از پول پس انداز می خوریم بعد دیروز دخترم رو برای خرید شیر فروشگاه بردم یه اسباب بازی خوشش آومد خودش رو کشت نگرفتم یعنی پول نداشتم شوهرم گریه ش رو دید کلی باهام ناراحتی کرد که بچه دیوانه میشه اینقدر گریه کنه رفت داخل براش خرید. به من می گه 100 تومن. بعد دیدم 250 تومن خریده😓😓😓😢 سر شب نشستم اول برای اون گریه کردم که بعدش خبر برادرم رسید. 

من یه خردکن پیاز از این کشی ها دیدم ده یار خواستم بگیرم باز نگرفتم گفتم رنده معمولی هست دیگه فقط 50 تومن بود. بعد شوهرم رفته 250 تومن اسباب بازی خریده که فقط چند دقیقه دخترم باهاش بازی کرد 😓

هیچ وقت ناشکری نکن خدا بزرگه.  خودم شوهرم دانشجو هست از پول پس انداز می خوریم بعد دیروز دخترم ...

خدا انشاءالله یکار خوب برا شوررت جور کنه 

از ته دلم هم برا اون هم خودم دعا میکنم 

دگ دعواش نکن نزار دخترت عقده ای بشه همین یبار بسشه 

میفهمم چی میکی دختر منم سه ماه دگ یساله نیشه نمدونم تولدش چکار کنم البته خداروشکر داشتم من خیلی ولخرج میکردم ولی الان چند ماهه دستم بسته هس بخاطر قسط بهم فشار اومده ولی میدونم خدا کمک میکنه حتما