2726
عنوان

بگم یا نه؟

266 بازدید | 28 پست

تاپیک قبل گفتم. پول برادرم دومم دست برادر اولی م بوده دزد زده. همه زندگی برادر دومم بود اون پول. یک هفته گذشته. برادر اولم می خوام  خونه ش رو بفروشه تا پول ش رو بده. عجله ای می فروشه. فقط به من قضیه رو گفته. من گفتم بزار بهش بگم خودش خونه رو بگیره با حوصله بفروشه. الان اعصابت خورده کلاه میزارن سرت.  گفت باشه. 

ولی بعدش به برادر مجردم گفتم. گفت نگو می گم پول پیش منه و کاری می کنم فعلا به پولش احتیاج نداشته باشه تا چند ماه. بعد سر فرصت بفروشه پولش رو بده. 

به نظر شما بگم یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی همون برادر دومی پول خودش رو از برادر اولیت دزدیده؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نه . دزد زده. حالا داداش اولیم می خواد خونش رو سریع و مفت بفروشه تا پول دومی رو پس بده

خب تا اینجاش که واضح بود

اون قسمت که گفتی به برادر آخریم گفتم اونم گفته پول پیش منه؟. و.. 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تهش كه ميفهمه چ فرقي ميكنع الان يا بعدا بعدشم اگ روزي بفهمه ممكنع از اينكه حقيقتو ازش پنهون كر ...

ما می ترسیم هول کنه. همه زندگیش بود حتی وسایل خونش رو هم فروخته 😢😢 یا با برادر اولیم دعوا کنه😭😭 آون بدبخت از بس ترسیده دیشب می گفت نمی تونم حتی راه برم😓

خب تا اینجاش که واضح بود اون قسمت که گفتی به برادر آخریم گفتم اونم گفته پول پیش منه؟. و.. 

اره آون می گه من جوری وانمود می کنم که پول پیش منه و نخواد. آون تو شرکت بزرگ خارج از کشور کار می کنه کشورهای آسیای میانه. بهش نگو هول نکنه. پیش زن و بچه ش شرمنده نشه

اره آون می گه من جوری وانمود می کنم که پول پیش منه و نخواد. آون تو شرکت بزرگ خارج از کشور کار می کنه ...

ببین چقد بود پولش؟ چرا داد ب داداشت نگر داره؟ 

از نر قانونی اگه خب پولش رو خوب نگر داشته بوده ولی اینجوری دزد اومده برده داداش اولیت موظف نیس پولشو برگردونه 

ولی خب دگ ادمیزاد گردن خودش میدونه 

اره آون می گه من جوری وانمود می کنم که پول پیش منه و نخواد. آون تو شرکت بزرگ خارج از کشور کار می کنه ...

خدا بهش صدبرابرشو بده چقدر باشعوره

ما می ترسیم هول کنه. همه زندگیش بود حتی وسایل خونش رو هم فروخته 😢😢 یا با برادر اولیم دعوا کنه😭😭 ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم چه شرایط سختی هوای داداشت رو داشته باشین بهش دلداری بدین وپیگیر اون دزدها باشید خدا کنه گیر بیوفتن نامردها بی وجدان

ببین چقد بود پولش؟ چرا داد ب داداشت نگر داره؟  از نر قانونی اگه خب پولش رو خوب نگر داشته بوده ...

35 هزار دلار. برادر دومم می خواد بره خارج.  خونه نداشت فروخته بود داده به داداشم. تو مغازه خودش ازش زدن. 

پول آونو که باید داد شده حتی ماها طلاها مون رو بفروشیم چون الان هیچی نداره هیجی به تمام معنا.

2706