2737
2739
عنوان

به نظرتون اندام مهمتره یا قیافه

2035 بازدید | 24 پست

من نظرم اندام هست فکر کنم بیشتر اقایونم همینه نظرشون

شما چی؟

مثلا بین یه چهره خیلی معمولی با اندام فوق العادهههههههه زیبا  یا چهره خیلی زیبا با اندام معمولی 

کدومو میپسندید

قطعااا چهره 

ادل رو ببین خودت قضاوت کن

با تاپیکام سعی نکن داستان زندگیمو بفهمی یا منو بشناسی.چون ممکنه مشکل دوستمو یا دخترخالمو یا  مامانمو یا هرکس دیگه که ازم کمک میخاد رو از زبون خودم بنویسم و نظراتتونو بهش انتقال بدم.پس اگه تاپیکام متناقضه فکر نکن دروغه یا سرکاریه.اینجا واسم یه محیط امنه واسه استفاده از تجربه های شما و مشورت باهاتون ❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من هر خانومی با هر اندامی باهر قیافه ای بعد شش ماه معمولی ترین شخص ممکن میشه واسه همسرش و فقط اخلاق اون هست ک اونو زیباتر میکنه..البته خیلی خوبه ک خانم ها مراقب اندامشون باشن با هر قیافه ای...چون همه مردا زیبایی دوست دارن

2728

من برام اگ ی زمانی ازدواج کنم هیکل طرف برام مهمه تا چهره ش .درکل بنظرم چهره مرد اونقدرا مهم نیست .

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
2738
هیکل میتونی بری باشگاه لاغر و چاق کنی فرم بدی ولی چشم ریز و دان دماغ داغون چجوری میخوای درست کنی ه ...

من بشم ۶۰ میرم برا عمل بینیم 

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
ایشالا میشی چقدر کم کردی تا الان

۱۵ کیلو عزیزم الان ۶۵ هستم

2706