2733
2734
عنوان

حالم از خرابم خرابتره.

181 بازدید | 15 پست

هیچ وقت نمیدونستم حال خراب یعنی چی تا امروز...

خدایا به مادرایی که بچه از دست میدن رحم کن و صبر بده....

به منم نگاه نکن... حتی از نگاهت میترسم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
جمله اخرت رو متوجه نشدم🤔

هر وقت خدا را صدا کردم بدتر شد. بهش گفتم این دفعه روشو بکنه اونطرف حتی نگاهمم نکنه. شاید خود به خودی کارا بهتر شد .

حال خرابببببم از این خرابتر نشه

عزیزم متاسفم برای سقطت ..سقط فراموش شده علتش نقص کروموزومی هست جنین مشکل دار خودبخود قلبش می ایسته ... اگر بدنیا میومد مشکل قلبی یا ناهنجاریهای دیگه داشت ... بعد از سقط رحم امادگی زیادی برای حلملگی داره اقدام کن دوباره انشاله ب امید خدا فرزند سالم نصیبت بشه

هر وقت خدا را صدا کردم بدتر شد. بهش گفتم این دفعه روشو بکنه اونطرف حتی نگاهمم نکنه. شاید خود به خودی ...

این جمله و این احساست رو میذارم پای حال خرابت،من جای شما نبودم و نیستم قضاوت نمیکنم 

فقط مواظب باش ناشکری نکنی

انشالله که هرچه زودتر مشکلت هر چی که هست برطرف بشه 

عزیزم متاسفم برای سقطت ..سقط فراموش شده علتش نقص کروموزومی هست جنین مشکل دار خودبخود قلبش می ایسته . ...

شاید علتش خودم بودم.آمپولایی که باید میزدمو به موقع نزدم. نمیدونم. انگار هنوز خوابم و دارم کابوس میبینم

شاید علتش خودم بودم.آمپولایی که باید میزدمو به موقع نزدم. نمیدونم. انگار هنوز خوابم و دارم کابوس میب ...

عزیزم... حالا چیشده مگه .... پس اینایی که هفته ۳۶ ۳۷ جنینشون میمیره چی..... مگه قراره رحمتو دربیاری.... دو سه ماه به خودت برس ... تحت نظر یک متخصص زنان خوب باش و اقدام کن ...همههه سقط کردن... هر کیو ببینی الان حداقل یکبارو سقط کرده

2706