2737
2739

من اوايل ازدواجم تقريبا ١سال شوهرم خيلي خوب بود 

انقدر عاشقانه بود زندگيمون كه اون زمان برا يادگاري از چتامون  عكس ميگرفتم 

امشب رفتم گوشي قديميو روشن كردم چشمم خورد به عكسا قلبم گرفت 

چقدر دوسم داشت 

محبت ميكرد

اصلا ديدمش جا خوردم يادم نبود انقدر باهم خوب بوديم😔😭

بعد يه مشكل من با مادرش زندگي ما عوض شد

انگار يه ادم ديگه اس 

دوست داره دوري كنه ازم 

سرده 

محبت نميكنه حتي يه بار دست روم بلند كرد

اعتقاد به دعا ندارم اما ممكنه يعني؟ 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعارو نمیدونم ولی تو قرآن به جادو و جنبل اشاره شده در زمان حضرت سلیمان که البته جادو کننده مورد لعن خدا قرار گرفته

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
ای بابا مگ مشکلت چی بود

ميخواستم برم سركار مادر شوهرم به شوهرم ميگفت نزار بره 

هربار منو ميديد ميگفت من ميدونم تو اخرش نميري سركار 

من عصباني شدم به شوهرم گفتم مادرت نبايد برا زندگي من تصميم بگيره من خودم اختيار زندگيمو دارم و بحثمون شد بخاطر مادرش

دعارو نمیدونم ولی تو قرآن به جادو و جنبل اشاره شده در زمان حضرت سلیمان که البته جادو کننده مورد لعن ...

بايد چيكار كنم از كجا بدونم 

2738

عشق مثل گیاهه، نیاز به مراقبت همیشگی داره اگه به هر دلیلی ازش غافل شید و اون به حال خودش رها کنید پژمرده میشه و میمیره و از بین میره! 

من به دعا و جادو اعتقاد ندارم به جای تلف کردن وقتت با این چیزا، ببین کجای کارتو اشتباه کردی ؟کجا از رابطه ت غافل شدی؟ بگیر و ایراد کار رو پیدا کن و دوباره عشق و محبت رو بیار توی رابطه ت

بايد چيكار كنم از كجا بدونم 

نمیدونم

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
منم زندگیم بخاطرمادرشوهر عفریتم تلخه۰😔

بعضی مادرشوهرا فکر می کنن عروسشون پسرشونو 

ازشون گرفته حس مالکیت باعث میشه بیخود وبی جهت

دختر مردمو مقصر بدونن. موندم چرا واسه پسرشون زن

میگیرن . خب پیش خودشون نگهش دارن.

عشق مثل گیاهه، نیاز به مراقبت همیشگی داره اگه به هر دلیلی ازش غافل شید و اون به حال خودش رها کنید پژ ...

اخه درست ميشه؟خيلي داغون شده زندگيم

بعضی مادرشوهرا فکر می کنن عروسشون پسرشونو  ازشون گرفته حس مالکیت باعث میشه بیخود وبی جهت دختر ...

بخدا مريضن😔

اخه درست ميشه؟خيلي داغون شده زندگيم

راستشو بگم با یه بار بحث با شوهر یا مادرشوهر، اینقدر زندگی سرد نمیشه. بیشتر دقت کن ببین مشکل کارتون کجاست؟ شاید بهردلیلی رفتارهایی داشتید که باعث دلسردیتون شده! مخصوصا از جانب شما، چون این زنه که می تونه یه رابطه رو پرشور نگه داره و مرد رو توی رابطه گرم و زنده نگه داره. چند سال از ازدواجتون گذشته؟ چقدر واسه شوهرت وقت میزاری؟ چقدر باهاش گرم و صمیمی و محترمانه برخورد میکنی؟! چقدر بهش عشق میدی و چقدر ازش طلب میکنی؟! تمرکز تون روی عشق و علاقه ست یا مادرشوهر اینو گفت خواهرشوهر اونو گفت(حاشیه های زندگی) با خودت روراست باش تا نتیجه درست رو بگیری

2706