2737
2739

من دوست پسرم ارتشی هستن و از دیشب ازشون خبری نیس به موبایلشونم زنگ زدم یکی دیگه جواب داد

برای شماها همچین اتفاقی پیش اومده؟من خیلی نگرانشم دارم دق میکنم به فکرم رسید عضو شم اینجا بپرسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خبری نیست خابیده شوهرم😐

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2728
من هیچوقت فکر نمیکردم ارتشیا دوس پسر بشن تا اینکه با نی نی سایت آشنا شدم    

من چنتا رو دیدم😂

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

برادر شوهرم ارتشیه 

میدونم این اتفاق میفته به ویژه اگه دانشجو باشه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
من هیچوقت فکر نمیکردم ارتشیا دوس پسر بشن تا اینکه با نی نی سایت آشنا شدم    

نه بابا اکثریت اصلا حتی مذهبی نیستن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2738
چرا عزیزم‌مگه دل ندارن هدف ازدواجه  پدر خودمم ارتشین

نه نمیگم بده اصلا به قصد ازدواج هم نباشه

ولی تصورم این بود ک بخاطر شغلشون کلا سمت دخترا نمیرن 😂

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
چرا عزیزم‌مگه دل ندارن هدف ازدواجه  پدر خودمم ارتشین

پس باید بدونی ارتش نه ماموریت یهویی داره نه هیچی...

نگرانیت بابت شغلش به جا نیست... ولی حالا شاید خودش حالش خوب نباشه که اونم ان‌شاءالله چیزی نیست. شاید گوشیشو گم کرده

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

عزیزم هفته دفاع مقدس هست سخت مشغول بودن ، ظهر هم همش توپ و تانک اینور اونور میکردن بین شهرها

حتما یا برنامه ای دارن و یا خیلی خسته است خوابیده

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
2706