2733
2734

بچشو از5 گذاشت خونمون رفت تا 12 شب 12 شب اومد دسته بچه داداشم تو دستم بود بعدش دیدم دختر 6 سالش اومد گفت دست ب دست داداش زدی؟نباید ب دستش دست بزنی گفتم بچه از این حرفا نمیزنه حتما مامانش بهش گعته بیاد ب من بگه بازم شک داشتم بعد دیدم فرداش زن داداشم استوری کرده من بچه کوچیکم نباید دست ب دستم یا صورتم بزنین اگه منو دوست  دارین نباید بوسم کنین حالا من اصلا بوسش نکردم   اگ نگران سلامت بچش بود نمیرفت بیرون ک بخاد بچشو از عصر تااخر شب ب من بسپاره میشست خونه خودش از بچش مراقب میکرد اینم جواب دستت درد کنه هست تازه من اون روز میخاستم خودم برم بیرون مجبور شدم بخاطر بچه ها بشینم تو خونه ولی خانم خودش بره مهمونی تهشم تو استوری تیکه بندازه عجب رویی 

بی چشم و روئه دیگه!از این لطفا از این به بعد نکن بشینه خونه فاصله اجتماعی رو با بچه اش خفظ کنه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزن دهنشو سرویس کن 

استوووری کرده😮😮😮

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

عزیز جان  تو  دستتو تا ارنجم عسل کنی بزاری دهنش باز توف میکنه

پس ولش کن دفع دیگ بهش بگو منم نیستم میخوام برم  جای 

یا بگو  امروز مهمون داریم  نمیتونم ک حساب کار بیاد دستش 

توام استوری بزار  در خانه بمانیم 😁

ایده خوبیه

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738
2706