2726
عنوان

مشاوره میتونه کاری واسم کنه؟

277 بازدید | 18 پست

چند وقته فکر وخیال بد بسرم میزنه حس میکنم دارم دیوونه میشم امشب بانفس تنگی از خاب پریدم دستام میلرزید حتی به فکر خودکشیم افتادم

چیکار کنم؟

Good girl

اره بروحتما

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عین منی روانشناس برو اگ صلاح دید ارجاعت میده روانپزشک بعدشم خوب میشی فقط دلیل اقسردگیت چیه؟؟؟چ مشکل ...

ببخشید مشکلمو نمیتونم بگم یچیزی بین خودمه

شما مشکلتون چی بود خوب شدین؟دیگه واقعا نمیدونم به کی باید پناه ببرم

Good girl
مشاوره می‌تونه کمک‌ کنه  دلیلشو پیدا کنید و سعی کنید حذفش کنید

دلیلشو میدونم،از خداینقد کمک خواستم ولی جوابمو نمیده،نمیدونم وقتی خودش جوابمو نمیده مشاوره کاری بتونه بکنه یانه

Good girl
ببخشید مشکلمو نمیتونم بگم یچیزی بین خودمه شما مشکلتون چی بود خوب شدین؟دیگه واقعا نمیدونم به کی باید ...

من کلی مشکل دارم ازدواج ناموفق و طلاق،فقر و .....

داغون شدم یعنی من پانیک میشم

ارع من حدود 3ماه هس رفتم یکم بهترم و بهترم خواهم شد من قرص میخورم

محکوم 
دلیلشو میدونم،از خداینقد کمک خواستم ولی جوابمو نمیده،نمیدونم وقتی خودش جوابمو نمیده مشاوره کاری بتون ...

نمی دونم مشکلتون چیه ولی برای دوری از این حالت باید منبع مشکل حذف بشه

مخصوصا که علائم پنیک اتک هم داشتین با نفس تنگی بیدار شدین و...

اگه مثلاً دلیل این حس یه شخصه باید از زندگیتون حذفش کنید یا رفت و آمد و باهاش کمتر کنید و خاطراتو‌ فراموش کنید

ببخشید مشکلمو نمیتونم بگم یچیزی بین خودمه شما مشکلتون چی بود خوب شدین؟دیگه واقعا نمیدونم به کی باید ...

حتما برو پیش روانشناس.منم همینجوری بودم رفتم واقعا الان زندگی برام رنگی شده.الان با خودم میگم واقعا چه دیوانه ای بودم همه میگفتن برو نمی رفتم.چه عذابی می‌کشیدم.واقعا آزاد و راحت شدم.روزی نیست که به جون دکتر دعا نکنم

نمی دونم مشکلتون چیه ولی برای دوری از این حالت باید منبع مشکل حذف بشه مخصوصا که علائم پنیک اتک هم د ...

از صحبتاتون مشخصه یاروانشناسید یا اطلاعات دارید؛مشکلم شخص نیس مشکلم فکرو خیال منفی تو مغزمه،نمیتونم جلوشو بگیرم نمیتونم فکرمو کنترل کنم و این داره دیوونم میکنه همش ۱۹سالمه سنی ندارم

Good girl
من کلی مشکل دارم ازدواج ناموفق و طلاق،فقر و ..... داغون شدم یعنی من پانیک میشم ارع من حدود 3ماه هس ...

ایشالا مشکلتون حل شه واستون دعامیکنم؛الان دارو مصرف میکنین حس بهتری دارین؟

Good girl
حتما برو پیش روانشناس.منم همینجوری بودم رفتم واقعا الان زندگی برام رنگی شده.الان با خودم میگم واقعا ...

امید اخرم دیگه روانشناسه فردا میرم حتما؛میتونم بپرسم مشکلتون چی بود و باچند جلسه رفع شد؟

Good girl
ایشالا مشکلتون حل شه واستون دعامیکنم؛الان دارو مصرف میکنین حس بهتری دارین؟

اره بهترم شاید 5درصد اخه من شدید اقسردگیم و حین درمان ی مشکل بزرگ پیش اومد برام

محکوم 
امید اخرم دیگه روانشناسه فردا میرم حتما؛میتونم بپرسم مشکلتون چی بود و باچند جلسه رفع شد؟

من مشکلم افسردگی شدید بود که در اثرش دچار استرس مزمن شده بودم.انگار دنیا شده بود یه حلقه تنگ و تاریک دور خودم.نه می‌دیدم نه می‌شنیدم.نه می تونستم با کسی حرف بزنم.ساعت ها میشستم به دیوار نگاه میکردم .حوصله هیچ کس و هیچ کاری رو نداشتم.اول رفتم روانپزشک سه تا قرص داد بدتر شدم.می خوردم فقط می خوابیدم کابوس می‌دیدم از خواب با سر درد وحشتناک می پریدم گیج منگ بودم.بعد یکی معرفیم کرد به یه روانشناس که اون داروهارو قطع کرد و با مشاوره حالم خوب شد.نزدیک چهارماه هم هفته ای دو جلسه میدیدمش.ولی واقعا نجاتم داد.دیگه می خواستم خودکشی کنم.

2706