2737
2734
عنوان

شوهرش بهش گشنگی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 71 پست

این چیه من یه بار تنها هونه بودم هیچی درس نکرده بودم عموم اومد عصبانی شد گرفت خوابید گفت بیدار شم مامان بیاد میخوام تکلیفتو روشن کنم ببینم چرا تو خونه هیچ غلطی نمیکنی

من با پدربزرگم زندگی میکنم 

اینقد گشنه م بود تازه قرار یود تنبه هم بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من مجردم ولی زندگیم خیلی بدتراز اونه..متاسفانه

ان شاء الله ازدواج موفق داشته باشی عزیزم از خدا بخواه بهت میده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
ان شاء الله ازدواج موفق داشته باشی عزیزم از خدا بخواه بهت میده

ممنون خودم نه اعتماد به نفس دارم برای ازدواج نا امید از خدا هرچی خواستم بهم نداده

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻

واعای گشنم شد

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2738

بزنع تو دهن شوهرش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
حق داشت بدبخت 😂😂اخرشم کاریم نداشت ولی گرسنه موند دیگه از سر کار اومده بود 

من که حسابی کلفت دست زن عموم هستم بلاخره خیالم راحته غذا درست میکنم می خورم 

من که حسابی کلفت دست زن عموم هستم بلاخره خیالم راحته غذا درست میکنم می خورم 

واا چرا؟؟

من خونه پدربزرگمم اصلا کار نمیکنم بعضی وقتا عموم گیر میده بهم مجبوریه وگرنه مادربزرگم نمیداره کار کنم 

بزنع تو دهن شوهرش

به نظر من شوهرش مرد خوبیه اینطور که تعریف میکنه ولی من الان نمی تونم خودم و دلداری بدم موندم بگم چی..بگم مقصری یهو دیدی قهر کرد همین یه دوستمم از دست دادم بگم شوهرت مقصره می ترسم با شوهرش دعوا کنن سر من خالی شه

واا چرا؟؟ من خونه پدربزرگمم اصلا کار نمیکنم بعضی وقتا عموم گیر میده بهم مجبوریه وگرنه مادربزرگم نمی ...

عزیزم من قیمم عموم هست اونجا زندگی میکنم بابام و مامانم فوت شدن

2706