2410
2553
عنوان

برادر شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 72 پست
میگن رها نزارین بهتره یه اسمیه بیشتر نزیدک ب اسمای شیطانیه یه همچین چیری میگن البته تو فامیل دوتا ره ...

بابا ترسیدم نصف شبی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو تاپیک بغلی گفتم از برادرشوهرمو شوهرم که خیلی باهم رفیقن و خیلی با مزه ان و منو جاریم دستشون می ...

خداروشکر همیشه خوش باشید.منم تاپیکم فان بود.اینایی که گفتم اصلا چیز خاصی نیستن که آدمو اذیت کنه در کل پسر خوبیه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2720
ممنونم شاهم همیشه خوش باشین♥️

ممنون عزیزم ❤️

عزیزم برادر من همچین کاری نمیکنه.عکس بگیرن برا خودشون اما باور کنید اصلا کار جالبی نیس عکس بچه مردمو ...

گفتم ک اگه روش زندگیتون اینه ک همسرتون هم قطعا در جریانه، ب داداشش بگه دوس ندارید 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
https://www.pasokhgoo.ir/node/88027

آره دیگه تو سریال کیمیا هم دختره قبل انقلاب اسمشو گذاشتن آزاده فرانسه که رفت شد رها

2714

🤣🤣🤣🤣اتفاقا من اصلا نمیدونستم چخبره

از خرابکاری امروزه برادرشوهرم گفتم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ینی چی نبات میدی فقط سفیدشو بده؟

یعنی نیات زعفرونی برا بچه ضرر داره

برادرشوهرمن ک همیشه مسته دادو بیدادشه  ازش متنفرم نره غول ایکبیری😣😣

اییششش انتر

🤣🤣🤣🤣اتفاقا من اصلا نمیدونستم چخبره از خرابکاری امروزه برادرشوهرم گفتم

🤣🤣

2706