2733
2734
عنوان

عمل سزارین

74 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من هفته ۳۲بارداریم بارداری دوممه اما از زایمان خیلی میترسم درد هم زیاد دارم دکترم میگفت احتمال زایمان زودرس داری استرسم نمیدونم چطور کم کنم 

استراحت کن زایمان زودرس ترس نداره من دوتا بچه هامم زود دنیا اومدن چند روز میره دستگاه نهایتا فقط بگو امپول بتا رو برات بزنه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

هفته هامونم یکیه منم 32ام الان کجا میری برا سز؟ 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم هفته 34خیلی استرس دارم 

طبیعی هستم

مجبورم بیمارستان دولتی برم نمیدونم رسیدگی شون چطوره

ای خداااااا همه مون زایمان راحتی داشته باشم

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
قرآن بخون. سوره مریم، ذاریات، حجرات، فجر،محمد... اینها رو بخون که بارداری خوبی داشته باشی و آرامش بگ ...

اره واقعا ارامشو باید از خدا خواست اصلا افسرده شدم حالم یجور دیگس 

منم هفته 34خیلی استرس دارم  طبیعی هستم مجبورم بیمارستان دولتی برم نمیدونم رسیدگی شون چطوره ا ...

عزیزممممم ان شاء الله ک راحت زایمان میکنی فقط بیمارستانی برو ک رزیدنت نداره

2738