2733
2734
عنوان

شوهرم

302 بازدید | 39 پست

ازظهر دعوا الان مادرش اومده میگه ازاولم گفتم ای دختره ب ما نمیخوره توقع زیاد داره صداشون فهمیدم الانم دارن پچ پچ مکنن 😔😔منم تو حیاط خیلی سرده خونه عموم یک ساعت باهام فاصله دارن عموم اومد دنبالم نزاشت برم 😔ازبس کتکم زدم گوشم داره میترکه سرم کل بدنمو داغون کرده تورو خدا واسه مرگم دعا کنید تورو خدا مجردا باادم لاشی ازدواج نکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هی نگو عزیزم این حرفا رو خودتو نجات بده تا اینکه ارزوی مرگتو داشته باشی

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین قبل رفتنت از موهاي این ننه عفریته‌ش بگیر گیساشو بکش تا چشاش از عقبش بزنه بیرون بعد با خیال راحت برو

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻
2738

حتما برو پزشک قانونی بزار آدم شه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2706