2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم. دو سال پیش یه تاپیک ردی برای اینکه ژل آلوئه ورا خوبه یا نه؟ و گفتی یه ماه استفاده میکنی ...

عزیزم ببخش دیر به دیر میام سایت.. ژل آلوئه‌ورا خیلی خوب بود کمتر از ۱ماه استفاده کردم خیلی حوصله‌م نذاشت خیلی تنبلم   خیلی وقته آبرسان کامان میزنم واسه من عالی بود

آره من گرفتم برای تیرگی زانو زیر بغل اینا استفاذه میکنم. جدیدا تبلیغش زیاد شده روش خیلی سود میکنن من با پست 100 تومن شد ولی چندپیج میگفتم 180 190 200 با این قیمت خرید کنید قیمت زیاد ندید 

شما ژل رو خريديد؟

من هم تو فكرشم اما نميدونم واقعا خوبه يا ن☹️

آدمی زاد طومار طولانی انتظار است                                  .🌸🌸🌸.                                                            "رَبَّنا وَ لاتُحَمِّلنا ما لاطاقَهً لَنا بِه"

عزیزم این ژل اصل و فیک داره اونی که تو پستای اینستا میبینی تبایغاتیه و از ژل اصل استفاده شده که هم بی رنگه هم شل منم چند روز پیش سفارش دادم اصلا تاثیر نداشت رنگش هم سبز بود و سفت باید اصلشو گیر بیاری 

شما ژل رو خريديد؟ من هم تو فكرشم اما نميدونم واقعا خوبه يا ن☹️

من ژل‌رو خریدم دو دفعه استفاده کزدم خوب بود ولی اونجوری که تبلیغ میکنن نه ولی به ادمین گفتم گفت مداوم استفاده کن بعد 1ماه نتیجه عااالی میبینی ولی خیلی تنبلم الان دوباره 1هفته‌ست استفاده نکردم

آره من گرفتم برای تیرگی زانو زیر بغل اینا استفاذه میکنم. جدیدا تبلیغش زیاد شده روش خیلی سود میکنن من ...

من 169 گرفتم تازه هزینه ارسالم داششت کجا گرفتی انقد ارزون؟؟؟

سلام اتفاقا منم شک داشتم به استفاده ازش ولی تعریفشو شنیدم و خریداری کردم به صورت اینترنتی قیمتشم منا ...

سلام ببخشید میشه اسم پیجی که ازش خرید کردید رو بگید من خیلی وقته میخوام سفارش بدم اما از پیجا مطمعن نیستم

2706