2733
2734
عنوان

دوست پسرم خب

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 84 پست
چیزی که عوض داره گله نداره

اعتقاد ندارم به اين

چون خيلي ها هستند كه خوب كه دلي از عزا درآوردند با دوست پسرها و يا دوست دخترهاشون ميرند دنبال يكي كه پا نميداده و توي اين داستانا نبوده

ي سوال از شما دارم

دوست پسر چه جذابيتي داره ؟

و پس فردا اگه ازدواج كردم و زنم دوست پسر داشت ( خدايي ناكرده ) جنس علاقه ش به من و دوست پسرش چه فرقي ميكنه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیادی چکش میکنی دیگه ، زده میشه مطمئن باش بخواد با کسی چت کنه صد تا راه هست تو نفهمی اصلا ، حتما با ...

اینجوری گفتی پشیمون شدم ک گیر دادم بهش..😕

اولین بارم بود البته اونم چون از کوره در رفتم...

حالا بنظرت با این رفتارم زده شد😢؟؟؟؟

اعتقاد ندارم به اين چون خيلي ها هستند كه خوب كه دلي از عزا درآوردند با دوست پسرها و يا دوست دخترهاش ...

دلش خواسته داشته ديگه ... 

هركس سبك زندگيش ى جوره و هركسم مى ره سراغ مدلى كه مى خواد ... 

نمى شه بگى كار تو بده يا كار من درسته ... 

تفكرا فرق مى كنه !

2728
اینجوری گفتی پشیمون شدم ک گیر دادم بهش..😕 اولین بارم بود البته اونم چون از کوره در رفتم... حالا ب ...

نههه بابا

اگه قراره با ى كار كوچيك زده بشه همون بهتر ك بشه بره 

اگه كسى عاشق باشه با اين چيزا زده نمى شه 

بذار خودش بياد طرفت

2738
اعتقاد ندارم به اين چون خيلي ها هستند كه خوب كه دلي از عزا درآوردند با دوست پسرها و يا دوست دخترهاش ...

اخه اینجور آدما اصولا میان میگن گذشته هرکس به خودش مربوطه وگرنه علاقه که خب جنس مخالفه دیگه نمیتونه بگه همسرمو جور دیگه ای دوست دارم 

مى دونم حستو ولى بازم دليل كافى براى خيانتو اين حرفا نيست ... 

الان راجع ب اینکه بهش گیر دادم چ فکری کرده؟؟ 

ی دوستم بهم گفت وقتی زیاد سفت بگیری بعد شل کنی مردا دلتنگ اون روزایی میشن ک بهشون گیر میدادی و...

اره؟؟

دلش خواسته داشته ديگه ...  هركس سبك زندگيش ى جوره و هركسم مى ره سراغ مدلى كه مى خواد ...& ...

بله زندگي خودشه اما مشكل اينجاست بعضي ها پنهون كاري ميكنند وقتي ميدونند طرف مهمه براش و دروغ ميگند

مثلا من نداشتم و خوشم نمياد

چه پيامكي و چه حضوري و موقعيتش هم بوده خيلي زياد كه خود دختر خواسته بوده باشه اما من طوري برخورد كردم كه بره و اصلا نخواد صميمي بشه

پس فردا چطوري بفهمم طرف مقابلم نداشته ؟

آخه اگه مردم راستگو بودند و به كار خودشون اطمينان داشتند باز خوب بود اما مردم ايران در اين مورد اكثرا پنهون كارند و دروغ گو و بعدا ميگند توبه و آبروي مومن

اگه آدم ها با مثل خودشون ازدواج ميكردند كه خوب بود و آزادي بود اما مردم ايران اكثرا هفت خط اند در اين مورد . 

اخه اینجور آدما اصولا میان میگن گذشته هرکس به خودش مربوطه وگرنه علاقه که خب جنس مخالفه دیگه نمیتونه ...

همين ديگه

من از عشقي كه اين طوري باشه خوشم نمياد.

البته عشق كه وجود نداره و بيشترش بخاطر نيازه

به شخصه حاضرم مجرد بمونم و بميرم اما نياز به همچين عشقي از ي دختر نداشته باشم

حتي اگه اون دختر زيباترين دختر جهان هم باشه در چشم من بودن در كنارش لذت بخش نيست

دوست دارم قلبش فقط مال خودم بوده باشه .

2706