2726
عنوان

دوست پسرم خب

781 بازدید | 84 پست

دو شب بود کلا آنلاین بود تا 2 نیم 3 صبح...

منم حرصم گرفت دیشب گفتم چرا انقد انلاینی ناراحت شد و عصبی...ک مثلا بهش شک دارم

منم بهش گفتم که بگو بدونم خب  که چرا انقد آنلاینی گفت گروپ خونواده هستم...

دیگ کمی بحثمون شد من گفتم من اینجا تنهام تو میری گروپ خونواده باشه راحت باش شب خوش..اونم گف بسسسسسه و از اون بعد دیگ پی ام نداده و منم ندادم..امشب کلا ساعت یازده و نیم به بعد افلاینه..و آنلاین نشده😕😕

میگین حوصله نداشته امشب یا چی؟

من پی ام بدم یا اون بیاد سراغم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیانته شک نکن 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

دخترای ما از گروپ فامیلی فرارین.چ برسه پسرامون😶😶😶چ‌لوسه دوس پسرت

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706