2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ادرس پیحشو بده 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
به زن شلخته بی اصل ونسب که فکر میکنه خیلی کاراش جذابه یبار رفتم تو پیجش از زن‌ بودنم‌خجالت کشید ...

ولی بامزس خدایی کثیف هم نیستا عمقی نگاه کنی میفهمی ولی خواسته معروف شه میدونی چی میگم؟

2738
به زن شلخته بی اصل ونسب که فکر میکنه خیلی کاراش جذابه یبار رفتم تو پیجش از زن‌ بودنم‌خجالت کشید ...

دقیقااااا....اینکه خونت چیزی نداشنه باشه اصلااا مهم تیس اما اینی که بیای و از پی پی خوردن بچه هات بنویسی و ی عده احمقم لایک کنن و بخندن دیگه آخرشه😖😖

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اعصابم خورد میشه میبینمش تا اون حد شلختگی واقعا رو اعصابه😣

بخدا از عمد بخاطر معروف شدن اونجوری کرده یکم خوب نگاه کنی متوجه میشی فقط وقتی خونش خیلی بهم ریختس عکس میزاره

ولی بامزس خدایی کثیف هم نیستا عمقی نگاه کنی میفهمی ولی خواسته معروف شه میدونی چی میگم؟

اصن نتونستم تحمل کنم چنتا پستشو دیدم چندشم شد معروفیت به چه قبمتی آخه؟ 😐

نه اصلا هم بامزه نیس....اخه معروف شدن به چه قیمتی لامصب ۲۶۰کا هم فالور داره ها بعر من دارم خودمو میکشم پیج فروش لباس بچم ۲۰۰۰تا نشده🙄🙄🙄

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
لینک بزار فالوت کنیم ما

راست میگی؟؟؟؟به خدا جنسامو با کمترین سود دارم میدم....تازه ی از خدا بی خبری پریشب ازش دومیلیون لباس سفارش گرفتم که برام بفرسته،پیج معتبر ها...بعد پول و که ریختم بلاکم‌کرد😭😭زنگ زدم به شمارش اقاهه گفت خانم پیجمو دیروز هک‌کردن😭😭😭

2706