2737
2734
عنوان

سرطان رحم ، hpv

789 بازدید | 69 پست

باسلام،

من به 16/18 مبتلا شدم ، تازه فهمیدم .

رابطه جنسی داشتم با همسرم داشتم اون مبتلاس نمیدونه ولی ، حالا اگر پیگیری نکنه سرطان الت میگیره ،

من باهاش رابطه اورال داشتم ، یعنی اگر پیگری نکنه سرطان دهان میگیره .

کسی تجربه داره بگه .

و اینکه بعد چند وقت میتونی رابطه جنسی داشته باشی .

درمان کلی داره یا فقط غیرفعالش میکنن .این ویروس به اقایون هم صدمه میزنه یا فقط خانوما

کسی بوده داشته باشه همسرش هم گرفته شده باشه

مشکلی پیش نمیاره بگین لطفا

به دنبال کسی باش ، که دنبال تو باشد ، گر اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سوالت خیلی تخصصیه.اینجا نمیتونن کمکت کنن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
2738
کی میگه حتما سرطان میگیره آدم؟! سرطان دهان چیه؟😂😂 تحت نظر دکتر باش خودت همسرتم اگ‌مبتلا شده باش ...

۱۶ و‌۱۸ بدون هیچ علامت ظاهری هست و فقط از طریق آزمایش معلوم میشه

❤️❤️

عزیزم زگیل رو میگی ؟

تو موارد نادر به سرطان دهانه رحم مبتلا میشه 

من پارسال دو دونه زگیک اطراف واژن مقعد گلاب ب روتون .در اوردم .کرایو کرد .ولی یه هفته پیش دیدم بازم رشد کردن .و باز کرایو کردم امروز .حتی اون بار پاپ اسمیر دادم نرمال بود

دیروزم پاپ اسمیر دادم .

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706