2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط مشکل چشم داره 

شوهر منم دو هفته شاید بیشتر چشماش قرمز بود دکتر رفت سه تا قطره داد و گفت هم حساسیت هم عفونت من به 4030 هم زنگ زدم گفتن اگر تب یا علائم دیگه ای نداره احتمالا کرونا نیست ولی بازم رعایت کردیم و کسی رو ندیدیم تا خوب شد بگو برن چشم پزشک، شوهر من از دکتر چشم پزشک پرسیده بود که آیا کرونا هست یا نه گفته بود نه خیلی باید در معرض ویروس باشه کسی تا از طریق چشم وارد بشه

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
2738
من 5روزه سردرد و چشم درد ابریزش، و تک تک سرفه دارم امروز خیلی بهتر بودم نمیدونم کاوناس یانه

سرماخوردگیه 

والا آدم میترسه دیگه حتی از سرماخوردگی همش فکر میکنه کرونا داره 

شوهر منم دو هفته شاید بیشتر چشماش قرمز بود دکتر رفت سه تا قطره داد و گفت هم حساسیت هم عفونت من به 40 ...

اهان پس کرونا نبوده 

والا مادر خواستگارمه 

قرار بود بریم بیرون باهم مادرش اینطوری شده میترسم باهاش برم بیرون هرچند دیروز باهم بیرون بودیم مادرش همون دیروز چشمش قرمز شده قبلا هم عفونت ادراری داشته و بهش گفتن از کرونا هست 

اهان پس کرونا نبوده  والا مادر خواستگارمه  قرار بود بریم بیرون باهم مادرش اینطوری شده می ...

یکم احتیاط کن چند روز من جای تو بودم فعلا نمی دیدمش تا تکلیف قرمزی چشمش معلوم بشه

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
2706