2733
2734
عنوان

خیالات بچگیاتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 17426 بازدید | 589 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به فرشته مهربون اعتقاد داشتم چون يه روز صبح كه زير بالشتمو ديدم كادو گذاشته بود بعدش فهميدم كه مامانم گذاشته

دست مامانم درد نكنه😘

هی میگم لایک نکن باز لایک میکنی؟❗️لایک نکن 🚷
2728
من نم رنگ روی دیوار شکلهای مختلفی داره گاهی شکل آدم داره من فکر میکردم اونا زنده اند یا واقعی اند شب ...

وای خدا مردم برای اسمی که روش گذاشته بودی😂😂😂😍😍😍ینی اسمش اقای ایتالیایی بود یا یه اسم ایتالیایی بود که یادت نیس؟

فکر میکردم اگه امام زمان ظهور کنه دنیا خراب میشه ما همه میمیریم برای همین همیشه میگفتم خدایا یک کاری ...

تقصير اين معلماي پرورشي بود

هی میگم لایک نکن باز لایک میکنی؟❗️لایک نکن 🚷

من توبچگی همیشه فکرمیکرم دونفرکع میخوان ازهم طلاق بگیرن باک و ن اشون بهم تنه میزنن میشن طلاق ...نمیدونم چرااون موقع اینطوری تصورمیکردم😂😂😂😂

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍
2738
تقصير اين معلماي پرورشي بود

نه من بچه بودم مدرسه نمیرفتم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
فکر میکردم اگه امام زمان ظهور کنه دنیا خراب میشه ما همه میمیریم برای همین همیشه میگفتم خدایا یک کاری ...

چقد گنا داشتیم تو بچگی با همچین تفکراتی ذهنمون رو مغدوش کرده بودن😅😅😅بچه های خارجی ذهنشون از پری ها و خرگوش بابانوئل و کادوهاش پر بوده اونقوت ما هم اینجور چیزا و دجال و ...😂😂😂😂منم از دجال یه چشم خیلی میترسیدم اصلا کابوسم بود

وای خدا مردم برای اسمی که روش گذاشته بودی😂😂😂😍😍😍ینی اسمش اقای ایتالیایی بود یا یه اسم ایتالیایی ...

چرا اسمش ماسی بود اسم داداشش میکولو خندم گرفت یادش بخیر  یادمه  اون دوران افغانیا برای عبور لوله گاز گودال حفر میکردند مادرا برای اینکه بچه هاشون بترسونند میگفتند می دزدندتون  من و خواهرم نقش بازی کردیم مارا گرفتند اسم این دوتا داداش خیالی صدا کردیم بیاین نجاتمون بدن  

اوکی شکر 
2706