2726
عنوان

نظرتون در مورد این خواستگار چیه

639 بازدید | 64 پست

شغل و تحصیلات و وضع مالیش خیلی خوبه . توی جلسه خواستگاری بگه همکارام میگن زن باید شاغل و کمک حال مرد باشه. چندین دفعه از شما سوال میکنه پس الان جایی به طور رسمی مشغول نیستین و کارتون خصوصی حساب میشه؟  دوران کارآموزی حقوق هم میگیرین؟ بگه از نظر من 14 سکه مهریه باشه خوبه ولی باز نظر خودت هرچیه. حتی بگه یه مقدار پول دارم و میخوام باهاش زمین بگیرم که سرمایه گذاری باشه پس حالا که تجملاتی نیستی طلا نگیر. جلسه دوم هم بهتون بگه خیلی ذهنم درگیره و میخواستم ازت بپرسم اگه رسمی نشدی و کارت نگرفت میخوای چیکار کنی چون من زن شاغل و کاره میخوام. شما هم وقتی ازش متقابلا بپرسین اگه کارم نگرفت از نظر شما اشکال داره؟ جواب بده نمی زنمت که تو تلاشتو کردی. و بعد از اینکه در مورد شغل و موقعیت و درآمدش هم بهتون میگه به شوخی برگرده بگه فکر نکنی داره شوهر پولدار گیرت میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاپیکتو قبلا هم دیدم من بودم قبولش نمیکردم .هر جور خودت صلاح میدونی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

خیلی پرروعه ولی دمش گرم صاف حرفشو زد ک چقد کارت واسش مشکله 

روش حسابی فکر کن ک اگه ی درصد کارت جور نشد ممکن ب مشکل بربخوری

There is GOD💚💚💚   ..                                               

اينكه مرد پايه پيشرفت زن باشه خيلللي خووبه كه همچين بزرگي و شعوري تو هر مردي نيست....

اما اينكه بگه بااايد كار كني كمك حال باشي نه اصلا خووب نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706