2733
2734

من همیشه لباسای مرتب میپوشم و تیپم همه میگن خوبه اما خیلی دوس دارم باکلاس باشم همیشه تصمیم میگیرم باکلاس باشم اما یهو ترررررررمیزنم توش مثلا زن عموی شوهرم خیلی باکلاس مدل راه رفتنش حرف زدنش غذا خوردنش خندیدنش ظرافت داره کسی راهی برای باکلاسی سراغ داره عایااااااا؟؟؟ 

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اول برو ی بررسی کن ببین سطح استروژن بدنت چقدره بعضی اوقات استروژن پایین ظرافت رو از رفتار زن میگیره ...

چ جالب🤨

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

یه نکته ای هست که آدمای واقعا با کلاس تلاش نمیکنن اینجوری باشن, شخصیت و ابهتی دارن که بقیه بهشون میگن باکلاس

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
کارای زن عمو رو بکن 

نمیشه مثلا یهو ی چیز خنده دارپیش میاد هارهار میخندم دهنم مثل تمساح باز میشه اما اون ظریف میخنده

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2706