1822
1823

کو 😁

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بدو.....

وقتی توی یه جای عمومی پست میگذاری همه میخوننش دیگه... اگه دوست نداری ریپلای بشی به طرفت پیام خصوصی بده -- مرسی اه   ---- اگه تو بحث دیگه جوابت رو ندادم فکر نکن حرفت جواب نداشته، یه وقتایی دیگه از فهم طرف مقابلم ناامید میشم  
1825

باوش😋

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*●تیکر رسیدن به هدفمه😊🤗* *گروه زرد�⬅*صعودبه گروه نارنجی* دیر شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردنه*_* فقط جا نزن،جاهم زدی بازم شروع کن، نگو نشد، نمیتونم، تو زنده ای،نفس میکشی؛ پس میتونی، شروع کن،جااااااا نزننننننن 😎❤من خیلی خیلی خوش اندامم ،اندامم بیستهههههه.                                                                       فقططططط یذره چاقم😆😆         🍂گروه نارنجی🌺 قد۱۷۰ *وزن اولیه:۸۹  *وزن هفته قبل:۸۸   *وزن هفته قبل:۸۵:۲۵۰   *وزن الان:۸۳:۳۵۰ 😍 وزن هدف:۷۲ منم ب زودی کلم سبز میشه 💚اونروز ی جشن کوچیک دونفره میگیرم همراه با بستنی آیس پک و ی رقص خارجی😂تقدیم ب خودم  /خیلی ساله وزن رده هفتاد  و ندیدم🤕☹ک عید میبینم انشالله😍روزی همه لباسامو تنگ میکنم۱۴۰۰/۴/۴😋😎تنها فقط با کمک مجموعه ب نام بامداد خمار ب کارگردانی @بامدادخمار(الهه جون) و  باسرپرستی@شب_بیدارم و با پشتکار خودم😜😉😁،همچنین با تچکر از دیاناجون و سمیه جون،فندق فسقلی پیشاپیش تشکر از مرباجونی و آسنات جون😅😅❤
1856

بش

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید🚶‍♀️۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق برام خواهد افتاد 🤗برای ظهور امام زمان و براورده شدن حاجت دل من خودتون هم یک صلوات یا یک حمد بخونید ممنون🥰
1794

زود میذاری یا صفر بهت بدم؟   

وقتی توی یه جای عمومی پست میگذاری همه میخوننش دیگه... اگه دوست نداری ریپلای بشی به طرفت پیام خصوصی بده -- مرسی اه   ---- اگه تو بحث دیگه جوابت رو ندادم فکر نکن حرفت جواب نداشته، یه وقتایی دیگه از فهم طرف مقابلم ناامید میشم  

@دنیا____همسرم    

۹۹/۹/۹ انشالله اینشکلی👈🤰شدم😄پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...آهای گو*زویی که شیرآب و تاآخر باز میکنی و به درو دیوار میپاشی تا کسی صدای گو*زتو نشنوه آب هست ولی کم است  درمصرف آب صرفه جویی کنید.خو گوزویی باش صداش بلنده باشه خودتو درمان کن آب و چراااا هدررر میدیییییی😒😒😒😒😒.ببخشید لحنم بد بود ولی پیامم اخلاقی بود 🖤فروردینی ام خوشگل و مغرور...😁
1718