2726
عنوان

عشق به پسر عمو

8693 بازدید | 29 پست

سلام عاشق پسر عموم شدم بدجور عاشقشم با اینکه خیلی ازم بزرگتر سه ساله عاشقشم و میدونمم عاشقم نیس گفتم فراموشش میکنم ولی یه روز نشده که بهش فکر نکنم و نمیتونمم با کسی باشم یعنی به پسرای دیگه هیچ حسی ندارم امدم یکم در و دل کنم خیلی دل تنگش میشم چون تو یه شهر نیستیم   شما هم اینطوری عاشق شدین که ازتون خیلی بزرگتر باشه اخه خیلی بده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم عاشق فامیل،اونم فامیل نزدیک نشو که تهش پشیمونیه.جدی میگم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

عزیزم منو پسر عموم ۵ سال از ۱۵ تا ۲۰ سالگی عاشق هم بودیم ولی نشد که بقیه عمرمون رو کنار هم باشیم الان من ۴۰ سالمه و بچه و شوهر دارم و ۲۰ سال از اون روزا گذشته یه گوشه ای از دلم رو تا ابد بهش دادم زیاد بهش فکر نمیکنم و خودمو اذیت نمیکنم  جایی که اون باشه نمیرم از سال ۸۸ تا حالا ندیدمش .خودتو اذیت نکن وبخودت آسیب نزن  

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706